Курс обміну Євро / Рубль у Києві на сьогодні

Купівля
86.5700
Продаж
89.1600
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Рубль у Києві на сьогодні

Де обміняти рублі на євро в Києві за вигідним курсом

Багато українців впевнені, що курс рубля до євро – інформація, що не представляє ніякого значення та інтересу. Це не так. Співвідношення в цій валютній парі відображає як стан світової економіки, так і політики. А виходить, що ситуація в певний період часу торкнеться й особистих заощаджень громадян України.

Давайте розбиратися, як курс рубль-євро впливають на фінансову та економічну ситуацію в Україні, і як розумно використовувати дані про співвідношення рубля до євро.

Які фактори впливають на динаміку курсу євро-рубль

Як ми вже відзначили, курс євро-рубль – це своєрідний показник ситуації, що відбуває в економічному та політичному секторі. І головними причинами змін у валютній парі можуть стати:курс євро рубль

  • падіння цін на нафту: економіка Росії цілком залежить від обсягів видобутку «чорного золота» і попиту на світовому ринку. Чим вище ціна, тим міцніше рубль. Відповідно, саме в такі періоди вигідніше переводити рублі в євро;
  • санкції: ця міра «перекрила кисень» багатьом бізнес-структурам, що працюють із іноземними банками. В цих установах вони брали кредити по низьких ставках на розвиток бізнесу, але після введення санкції відносини із закордонними партнерами призупинилися, і росіяни змушені були спустошувати національні резерви іноземної валюти. Результат – дефіцит євро та стрімке зростання його вартості;
  • політичні хвилювання у світі: важливі зміни в політичному секторі – від виборів нових глав держав до різкої зміни курсу зовнішньої політики можуть спричинити коливання вартості, як євро, так і рубля;
  • спекуляція на біржах: на цих фінансових площадках діє одне правило – попит породжує пропозицію. Але часом попит на конкретну валюту наганяється штучно, і тоді курс євро-рубль істотно змінюється;
  • настрій у соціумі: коли недовіра до влади росте, і з’являється думка, що сподіватися можна тільки на себе, назріває паніка та хаос. Це приводить до того, що громадяни починають активно скуповувати іноземну валюту, і найчастіше – євро. У результаті, з’являється дефіцит іноземної валюти, і перевести рублі в євро стає не так вигідно, як раніше.

Як бачимо, факторів, від яких залежить динаміка цієї валютної пари досить багато. І що важливо, співвідношення європейських і російських грошей може в будь-який момент змінитися.

Чому українці стежать за курсом євро-рубль

Незважаючи на неоднозначні відносини між Україною та Росією, деякі компанії або приватні особи продовжують співробітництво.

І саме для них різке падіння рубля – тривожний сигнал. Пояснимо на прикладі: допустимо, що за роботу ви повинні одержати 1 000 рублів. І на той момент курс євро-рубль перебуває на оптимальній відмітці, тобто купити 1 євро можна менш чим за 60 рублів. Відповідно, і обмін рублів на гривні буде пристойним: за 1 000 рублів ви одержите порядку 420-450 гривень (цифри – приблизні).

Але тепер представимо, що рубль дешевшає, а євро зміцнює позиції. І тепер за 1 євро просять вже 80 рублів. Ця ситуація відіб’ється і на валютній парі рубль-гривня, і тепер ви одержите не 420-450 грн., а 350 у найкращому разі. От так через коливання вартості іноземних валют ви втрачаєте істотну суму грошей. І саме образливе, що причина – зовнішні обставини, а не якість або строк здачі роботи.курс рубля до євро

З такою ситуацією не раз зіштовхувалися власники елітних ресторанів, продуктових магазинів, кав’ярень, торгово-розважальних центрів, які замовляють продукти в російських постачальників, а також співробітники IT-Компаній, що ведуть проекти російських підрядників. У подібній ситуації не раз виявлялися і приватні особи, які займаються фрилансом.

Тому перед тим, як погодитися на співробітництво, використовуйте конвертер, щоб довідатися, наскільки вигідно перевести рублі в євро. Якщо вас все влаштовує, то краще запросити оплату в той же день.

Ще один сегмент українців, кому варто застосувати калькулятор курсу євро до рубля – туристи, шлях яких пролягає через Росію. Ви можете заздалегідь прорахувати, де вам вигідніше купувати євро, щоб піти в плюс при плануванні бюджету поїздки.

Де в Києві довідатися курс рубль-євро

Довідатися, яку суму грошей у рублях приготувати, щоб придбати 100, 200 або 300 євро ви можете на сайті сервісу Money 24. Запустіть калькулятор курсу євро до рубля, і довідайтеся результат через кілька секунд.

Також ви можете в наших обмінних пунктах здійснити дану транзакцію: обміняти російські рублі на євро можна в будь-якому еквіваленті. Приїдьте до нас у будь-який зручний час, щоб обміняти іноземну валюту

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ