1

Курс рубля на сьогодні

14 Травня 2021

курс рубля на сьогодні КиївНезважаючи на натягнуті політичні взаємини між Україною та Росією, багато українців відправляються туди по роботі, на відпочинок і з іншими цілями. Перш ніж поїхати в Російську Федерацію, потрібно запастися необхідною сумою інвалюти. Рекомендується заздалегідь дізнаватися курс рубля на сьогодні, адже він дозволить зробити найбільш вигідний обмін з мінімальними втратами на курсовій різниці. А для досвідчених трейдерів і підприємців ми пропонуємо розглянути особливості формування курсу RUB докладніше.

Як встановлюється курс рубля на сьогодні

Російська економіка перебуває в прямій залежності від світових цін на сировину. Держава одержує більше 50% загальних доходів завдяки експорту нафти та газу, металів і інших видів сировинних товарів. Коли вартість нафтопродуктів росте, валюта РФ також зміцнює. Звідси випливає, що для оцінки курсу рубля на сьогодні необхідно аналізувати торговельний баланс. Саме він відображає різницю між обсягами імпорту та експорту країни.

На сучасному етапі вагомим фактором впливу на сьогоднішній курс рубля в Києві є санкції, що надходять із західних країн. Через них скорочується кількість міжнародних торговельних операцій, а зовнішній борг доводиться погашати при відсутності рефінансування. Таким чином, місцеве населення змушене купувати інвалюту на внутрішньому ринку, що приводить до девальвації російської грошової одиниці.Прогноз курсу рубля в Києві

Також курс рубля сьогодні залежить від:

  1. Валютних спекуляцій. Професійні трейдери заробляють на волатильності валют, а RUB є досить популярною грошовою одиницею на FOREX. Деяким великим гравцям на біржі вигідно спеціально підвищувати або знижувати сьогоднішній курс російського рубля, щоб дістати прибуток. Так міняється баланс між попитом та пропозицією, тому скакає і вартість валюти.
  2. Дій ЦБ. Банк Росії займається регулюванням грошової маси та встановлює процентну ставку. Коли вона знижується, бізнес більш активно кредитується та розвивається, підвищуючи цінність місцевих грошей.
  3. Економічних показників РФ. Сюди відносять рівень інфляції, співвідношення зайнятий і безробітних, державний борг, індекс ділової активності, динаміка ВВП і інші індикатори.

Динаміка рубля до гривні

Протягом перших трьох місяців 2018 року курс рубля до гривні відрізнявся нестабільністю, коливаючись у межах 0.47-0.50 UAH. У березні відбувся стрибок російської валюти до 0.46 гривень, і падіння тривало аж до липня, коли ціна за рубль досягла мінімальної оцінки – 0.41 UAH. З того моменту курс поступово стабілізувався: з кінця літа і до сьогоднішнього дня він тримається на рівні 0.42-0.43 гривень. Сьогодні за десять RUB необхідно заплатити близько 4.2 UAH.

Вигідний обмін рублів сьогодні в Києві

Обмінна система Money 24 Київ – краще місце для конвертації валют. На відміну від чорного ринку, ми пропонуємо абсолютно безпечний обмін, а на відміну від великих банків, не беремо високий відсоток комісії.

З нами приємно співпрацювати, тому що:курс рубля прогноз

  • наш сайт багатофункціональний: ви можете довідатися курс рубля на сьогоднішній день у будь-який час доби, переглянути крос-курси інвалют і скористатися калькулятором для перекладів великих сум;
  • ви заощаджуєте час: обмінники Money 24 працюють без вихідних і перебувають у різних районах столиці;
  • ми пропонуємо детальну інформацію для аналізу: якщо ваша робота пов’язана з котируваннями та рухом грошових одиниць, пропонуємо ознайомитися із графіком UAH/RUB за обраний інтервал часу, щоб оцінити ситуацію в динаміці.

За вигідним курсом рубля на сьогодні та спеціальними пропозиціями для постійних клієнтів звертайтеся до сервісу Money 24 у Києві.

Схожі публікації
Комерційний курс валют
Комерційний курс валют
15 Травня 2021

Сьогодні складно знайти в Україні людини, яку би не хвилював комерційний курс валют. У більшості випадків люди, проходячи повз банк або обмінки, ...

По яких принципах формується курс валют у банках України
По яких принципах формується курс валют у банках України
15 Травня 2021

Сьогодні курс валют у банках України - актуальний для багатьох громадян нашої країни, оскільки від цього показника прямо залежить рівень цін на ...

Курс валют в обмінниках Києва
Курс валют в обмінниках Києва
15 Травня 2021

Сьогодні українці продовжують пильно стежити за курсом валют в обмінниках. Особливо це турбує тих, хто хоче зберегти свої накопичення та помножити ...

Як формується курс валют на чорному ринку
Як формується курс валют на чорному ринку
15 Травня 2021

Не офіційний фінансовий ринок – це стихійний ринок, що виникає тоді, коли державний не може забезпечити потреб населення в наявній валюті. Фінансові ...