1

Курс рубля Київ | Купити рублі Київ

Купівля
0.3610
Продаж
0.3690
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3610
Продаж
0.3690
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1800 1.1850
GBP/USD 1.3750 1.3860
USD/RUB 73.0500 74.6000
EUR/RUB 86.5700 88.6800
USD/PLN 3.8300 3.9300
EUR/PLN 4.5500 4.6300
Графік змін Курс рубля Київ | Купити рублі Київ

Продати рублі в Києві за вигідним курсом – Money 24

Валютна пара UAH/RUB досить популярна серед українців. Незважаючи на конфліктні відносини з Росією та напруженою політичною ситуацією, між країнами однаково встановлені зв’язки в сфері бізнесу, інвестицій, туризму. Жителям України потрібно дізнаватися курс рубля в Києві і купувати валюту, щоб відправитися в РФ із метою відвідати друзів і родичів. Також російською валютою активно торгують на біржах.

Пропонуємо докладніше ознайомитися з тим, як установлюється курс рубля в обмінниках Києва, і де краще конвертувати гроші.Курс рубля до гривні Київ

Курс рубля в Києві: фактори впливу

 1. Вартість нафти на світовому ринку. Ключовий фактор, що визначає курс рубля в Києві й те, як поведеться валюта стосовно інших грошових одиниць, – вартість за барель нафти на світовому ринку. Справа в тому, що Росія – один з головних постачальників «чорного золота» у світі. І її економіка прямо залежить від ціни за нафту. Відповідно, чим вище цей показник, тим «міцніше» російський рубль. Але за останні пару років інші держави додають максимум зусиль, щоб знизити цей показник, оскільки їм це вигідно. Простежити за змінами цього важливого показника ви можете на фінансових порталах, потім ви зможете на сайті Money24, і якщо потрібно, перевірити ще раз курс рубля до гривні в Києві онлайн.
 2. Санкції. В 2014 році проти Росії ряд європейських країн впровадили пакет досить твердих обмежень, які істотно послабили економіку країни. І одним з них була заборона на експорт продуктів харчування, техніки, передових розробок і інших товарів від російських виробників. По суті, економіка виявилася без істотногоо «підживлення», тобто надходження іноземної валюти в державну скарбницю. І як результат, російський рубль ослабнув. Це відбилося й на курсі рубля в Києві та в Україні. Переконатися в цьому ви зможете самостійно, подивившись графіки змін на сайті Money24. Ми фіксували зміни ціни із квітня 2015 року. Впевнитися, що ви відзначити досить різкі стрибки ціни за рубль, які в основному пов’язані із введенням і скасуванням санкцій.
 3. Ситуація на фондових біржах. Ріст або падіння курсу рубля до гривні в Києві та в інших регіонах також залежить і від настроїв інвесторів, що скуповують активи на фондових біржах. Якщо вони не вкладають гроші в рубль, то його цінність знижується.
 4. Політична ситуація. Динаміка вартості російського рубля також залежить від ситуації в зовнішній і внутрішній політиці Росії. Участь у конфліктах різного характеру послабляє рубль, а відсутність розбіжностей із главами інших держав, навпаки, зміцнює. Тримати руку на пульсі допоможуть новинні портали. У Києві курс рубля можна довідатися на нашім сайті.

Російська валюта і її особливості

Операції із грошовою одиницею РФ на міжнародному валютному ринку відбуваються щодня. Валюта вважається третьою по популярності, доганяючи американські долари і євро. Курс російського рубля в Києві має високу волатильність. Тому для успішних торгів рекомендується комбінувати технічний і фундаментальний аналіз. Також варто відслідковувати динаміку цін на нафту, адже вона прямо впливає на цінність RUB.

В останні п’ять років відзначається нестабільність курсу RUB/UAH. Все почалося в 2014 році після початку воєнних дій між Україною та Росією. До держави застосували санкції і російські підприємства змушені були відмовитися від кредитування в закордонних банках. Ринок сировини також позначився на девальвації рубля, тому що експорт нафти істотно знизився.

5 причин для покупки російського рубля

Вам буде потрібно купити рубль у Києві або, як мінімум, довідатися його курс, щоб:Курс рубля в Києві

 • Подорожувати. Плануючи поїздку в Російську Федерацію, краще заздалегідь поміняти гривню на місцеву валюту. Це вигідніше, безпечніше, і по приїзду не прийдеться витрачати час на пошуки обмінника.
 • Переїхати. Деякі українці переїжджають у Росію, щоб вчитися, працювати або бути ближче до родини. Тому на якийсь час краще заздалегідь запастися рублями, купивши їх у Києві.
 • Інвестувати. Внески між Україною та РФ здійснюються з використанням рублів, тому для вигідного інвестування буде потрібно покупка валюти.
 • Торгувати. Ведення бізнесу неможливо без укладання угод і поставки товарів, які оплачуються рублями, якщо направляються з Росії.
 • Спекулювати. Участь у торгах на FOREX – непоганий варіант заробітку, але для збільшення прибутку потрібно постійно та ретельно моніторити зміни ціни RUB.

Київ курс рубля – прогнози експертів

Коли мова йде про співвідношення в парах євро-гривня або долар-гривня, то можна взяти до уваги такий фактор, як сезонність, і відзначити, що із середини квітня вартість іноземної валюти небагато знижується. У цей момент активно здійснюється експорт чорних металів з України в держави Європи. Це приводить до збільшення припливу іноземної валюти в український державний бюджет, тому цінність національної валюти підвищується.

Скласти прогноз, коли вигідніше всього продати або купити рублі в Києві, досить проблематично. Це пов’язано, у першу чергу, з нестабільною політичною ситуацією. Також враховуємо, що на ціну RUB впливає величезна кількість факторів. Тому фінансові аналітики хоч і становлять прогнози, але ймовірність того, що вони виявляться вірними – 50 на 50.

Через такі часті коливання рекомендується постійно відслідковувати вартість грошової одиниці РФ. При найменших зниженнях краще відразу придбати іноземну валюту, тому що невідомо, що буде надалі.

Курс рубля в обмінниках Києва

На території Києва рублі міняють на кожному кроці. Але не все так просто. У деяких місцях курс не радує, в інших можуть віддати підроблені купюри, пограбувати, обдурити. Щоб убезпечити себе від ризику, радимо звертатися в перевірену компанію – Money 24. Ми пропонуємо широкий спектр послуг:Київ курс рубля

 1. Створення онлайн-заявки на сайті та наступний обмін по фіксованій ставці;
 2. Відстеження динаміки RUB/UAH на графіку, аналіз даних і складання прогнозів;
 3. Використання онлайн-калькулятора;
 4. Організацію грошових переказів у будь-яку країну планети;
 5. Операції з електронними валютами;
 6. Знайомство з особливостями різних валют світу та новинами в блозі.

Якщо хочеться придбати або продати рублі в Києві з мінімальними втратами, звертайтеся в пункт Money 24. Постійних клієнтів ми радуємо приємними знижками.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ