Курс обміну USD / RUB у Києві на сьогодні

Купівля
72.2200
Продаж
74.7500
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну USD / RUB у Києві на сьогодні

Де обміняти долари на рублі в Києві за вигідним курсом

Валютна пара долар до рубля вважається однією із самих популярних. Багато росіян воліють зберігати заощадження в американській грошовій одиниці, тому що вона більш стабільна.
курс валют рубля до долара
Відслідковувати курс валют рубля до долара цікаво бізнесменам, які займаються міжнародною торгівлею або збираються інвестувати в закордонні підприємства. При закупівлі сировини через границю онлайн калькулятор допоможе довідатися вартість доларів у рублях, щоб розрахувати точну суму, необхідну для укладання угоди.

Збираючись відправитися в подорож, варто запастися не тільки національною валютою. Важливо мати при собі USD – «світові» гроші, якими можна розплатитися де завгодно. При цьому обчислити актуальний курс рубля до долара допоможе калькулятор, установлений на нашім сайті.

Ризикуючи, можна заробити колосальні гроші. Граючи на фінансових біржах, важливо бути в курсі всіх подій. Для трейдерів інформація про курс валют рубль-долар важливий, щоб становити прогнози на майбутнє та завжди залишатися у виграші.

Від чого залежить котирування USD/RUB

Світова вартість барелю нафти – один з основних параметрів, що впливають на курс валют у парі рубль-долар. Росія – глобальний центр сировинної промисловості, тому національна грошова одиниця прямо залежить від обсягу продажів нафти. Ціна бареля завжди визначається в доларах, і якщо вона росте, то вартісне вираження рублів теж підвищується. Але є й інші фактори, що визначають курс RUB/USD:

  • котирування долара до рубля залежить від співвідношення USD з іншими інвалютами. Наприклад, якщо американські долари падають стосовно євро або єни, їхня вартість опускається і у відношенні російської грошової одиниці;
  • торгівля цінними паперами на фондовому ринку найчастіше стає причиною девальвації рубля. Вони сприяють росту попиту на долар, тому що він вважається стабільною валютою. Через це рублі знецінюються, тому в гру вступає Центральний банк;
  • політичні та економічні фактори істотно впливають на валютний курс рубля до долара. У момент кризи росіяни переводять як можна більшу кількість заощаджень у долари, тим самим опускаючи вартість національних грошей.

Також на зміну вартості доларів до рублів впливає банківська процентна ставка, рівень інфляції, платіжний баланс країни та ВВП.

Чому варто міняти рублі на долари

За останні роки цінність рубля сильно знизилася через погіршення політичної ситуації та введення санкцій по зовнішній торгівлі. Якщо ще наприкінці минулого року 1 USD можна було купити приблизно за 57 рублів, то зараз за іноземну валюту доведеться викласти близько 63,5 RUB. Точна сума доларів у рублях розраховує за допомогою онлайн калькулятора.
обміняти долари на рублі
На відміну від російської грошової одиниці, американський долар завжди був і залишається сильною світовою валютою. Це пов’язано з рядом причин:

  1. Багато країн номінують власні золотовалютні резерви в доларах.
  2. Більше 55% міжнародних операцій по торгівлі здійснюються в американській грошовій одиниці.
  3. Американська економіка відрізняється надійністю та стабільністю, підтримуючи ліквідність USD.

Експерти простежують певну сезонність у формуванні вартості долара. Щоб одержати максимальну вигоду, варто обмінювати рублі на USD у літній період.

Обмін доларів на рублі в Києві на сервісі Money24

Обміняти долари на рублі можна в кожному банку, але всім з нас хочеться одержати як можна більшу суму. Починаючи шукати самий вигідний курс, багато хто вирішують звернутися до приватних осіб. Такий шлях дуже ризикований, адже можна наткнутися на підроблені банкноти або інші види шахрайства. Щоб убезпечити себе від неприємностей, звертайтеся до сервісу Money24.

У співпраці з нами ви насолоджуєтеся масою переваг:

  • заощаджуєте час: більше не потрібно шукати по місту відкритий обмінник. У Києві пункти сервісу Money24 розташовані в багатьох районах Києва;
  • одержуєте достовірну інформацію: на сайті представлені графіки росту та падіння інвалют. Для зручного перегляду можна вибрати будь-який проміжок часу. Графічні дані дозволяють оцінити реальну ситуацію на ринку та зробити власні прогнози;
  • користуєтеся унікальними послугами: у нас можна подивитися крос-курси популярних і рідких валютних пар, а перевести долари в рублі, використовуючи калькулятор онлайн зможете всього за пару кликів.

Якщо купувати та продавати валюту в Києві, то тільки на сервісі Money24. Ми пропонуємо найпривабливіший курс USD/RUB і вигідні умови співробітництва.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ