1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
Для оформлення грошових переказів по Україні потрібно зробити наступні дії. Спочатку слід заповнити спеціальну форму, а потім трохи поспілкуватися з нашим оператором, який зможе детально відповісти на всі ваші запитання. За все інше відповідає наша компанія.
Ми неодмінно дотримуємося повної конфіденційності клієнта
Приймаємо гроші в будь-якій кількості в будь-якій валюті
Ми не беремо зайву комісію за конвертацію
Швидке здійснення переказу

Замовлення послуги переказу грошей у Києві

У сучасному світі технології постійно йдуть уперед. Тепер, щоб передати гроші друзям, знайомим або колегам, не потрібно зустрічатися з ними особисто. Переказати гроші між різними містами можливо за допомогою компанії Money 24 у Києві.Перекази грошей по Україні

Оформити грошовий переказ по Україні дуже зручно якщо ви працюєте в компанії, у якої є філії в різних містах. Як правило, у таких підприємств загальна система фінансів, тому регулярно потрібно робити трансфер грошей.

Також послуга переказу стане незамінною у випадку екстреної фінансової допомоги, якщо ви або ваші близькі виявилися в чужому регіоні без грошей. Або ж ваші родичі живуть далеко і потребують фінансової підтримки.

Як організувати трансфер готівки по Україні

Для цього необхідно звернутися в представництво компанії Money 24 у Києві, назвати ПІБ відправника та одержувача, місце призначення коштів, а потім внести суму в касу. Клієнтові на номер телефона приходить код з підтвердженням операції. Весь процес займає до п’яти хвилин.

Система  працює в наступних містах: Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Хмельницький, Кривій Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Вінниця, Черкаси, Полтава, Дніпро, Херсон, Харків, Одеса, Львів. Але якщо вам буде потрібно відправити фінансові кошти в інше місто, зв’яжіться з нами по телефону (099) 499 00 01

Ми проконсультуємо вас і запропонуємо можливі варіанти проведення транзакції.

Money 24 Київ: переваги оформлення грошового переказуПереказ грошей по Україні

  1. Ми організовуємо переказ коштів в Україні національного грошового знаку (гривні), а також іноземних валют.
  2. Для замовлення транзакції в інший регіон не потрібно спеціальних документів.
  3. Вам не потрібно самостійно займатися переказом, всі технічні нюанси ми беремо на себе.
  4. Для того щоб скористатися послугою не потрібно відкривати банківський рахунок.
  5. Мінімальна комісія за трансфер фінансових коштів становить 0,01%.

Користуйтеся послугами компанії Money 24 Київ, щоб робити вигідні грошові перекази по Україні. Також ми надаємо інші можливості, наприклад, обмін інвалют, вивчення аналітики та динаміки котирувань на сайті, знайомство зі свіжими новинами зі світу економіки та проведення операцій із кріптовалютами.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти