Де обміняти валюту в Києві оптом

13 May 2021

Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової подушки».

Здати 100-200 доларів або євро та одержати гривні не складе ніяких труднощів, адже такі транзакції проводить кожний обмінний пункт. Але що, якщо ви хочете поміняти більшу суму грошей? Money24 пропонує послуги оптового обміну. Ми перебуваємо в Києві, по вулиці Леонтовича, 7А.

Коли міняти валюту оптом по самому вигідному курсу

Обмін оптом в КиєвіНе секрет, що різні джерела пропонують курс, що відрізняється. Він залежить не тільки від націнки, але й від коливань валюти протягом дня. При обміні дрібних сум ця різниця не зробить вам погоди, але, коли справа доходить до 5000 валютних одиниць і більше, навіть найменші відмінності можуть сильно вдарити по кишені. Давайте розберемося, як зробити обмін найбільш вигідним і максимально зберегти свої гроші.

Існує таке поняття, як валютний спред – це різниця між курсом покупки та продажу. Звичайно банки збільшують його наприкінці тижня. Якщо протягом тижня курс потрапив під вплив негативних подій, купити валюту в Києві краще, приміром, у п’ятницю. Щопонеділка відкриваються торги, і курс, як і звичайно, коректується.

У період сильних курсових коливань на ринку краще не піддаватися емоціям і почекати, поки спаде ажіотаж. Заздалегідь плануйте валютні операції, це вбереже вас від невигідних угод.

Від чого залежить ціна долара і євро

При обміні валют оптом важливо брати до уваги події, які можуть вплинути на ту або іншу валютну пару, наприклад, на курс рубля в обмінниках Києва. Однак, найчастіше українці зіштовхуються з обміном доларів і євро, тому ми розглянемо ці популярні одиниці.

Почнемо з того, що євро та долар – прямі конкуренти на валютній арені, тому ціна на них часто перебуває в протифазі. Щоб придбати долари, інвесторам доводиться продавати євро, і навпаки, таким чином, одна грошова одиниця росте за рахунок іншої.

На курс євро найбільш впливають такі фактори:

 оптовий обмін валют в Києві

 1. Зміна процентної ставки ЄЦБ. Ця ставка – один з методів контролю інфляції, при її рості валюта падає, і навпаки. Природно, інфляція в єврозоні менше, ніж на території України, тому багато громадян країни зберігають свої накопичення в цій валюті.
 2. Ріст економіки Європи. Це накладає відбиток на такі показники, як ВВП, промисловість, індекс ділової активності та безробіття. Звертати увагу стоїть на конкретні країни єврозони – Італію, Францію, Німеччину.

Курс долара, у свою чергу, залежить від таких показників:

 • відношення валюти США до інших світових валют: якщо долар дешевшає щодо них, виходить, впаде і стосовно гривні;
 • політичні та економічні санкції: по їхній причині страждає як зовнішній, так і внутрішній ринок, що не може не бити по курсу;
 • коливання ціни нафти: як правило, ріст і зниження долара відбувається саме через цей фактор.

Оптовий обмін валют в Money24

Чому варто віддати перевагу саме нашому обміннику? Money24 має ряд переваг:Оптовий обмін валют Київ

 1. Вигідний курс. Найчастіше ціна на валют в обмінниках злегка відрізняється від тієї, котра озвучена в НБУ. При оптовому обміні, де крутяться величезні суми, це досить сильно відіб’ється на підсумковій сумі грошей. Але ми працюємо за іншими правилами, пропонуючи клієнтам самий оптимальний курс. Співпрацюючи з нами, ви залишитеся в плюсі.
 2. Безпека вище за все. Коли мова йде про великі гроші, дуже хочеться, щоб вони залишилися при вас, а не потрапили в руки зловмисникам. Якщо ви переживаєте, що не зможете донести гроші в цілості та схоронності, скажіть про це, і наша охорона супроводить вас до машини.
 3. Величезна розмаїтість. Звичні євро, долари та рублі крутяться в кожному обміннику, а як щодо чогось більше екзотичного? Купити та продати в нас можна австралійські, канадські долари, британські фунти стерлінги, польські злоті, турецькі ліри, ізраїльські шекелі і багато чого іншого. Це зручно, тому що можна придбати валюту оптом перед подорожжю за кордон, а після обміняти гроші, що залишилися, назад.

І, нарешті, невелика пам’ятка для обміну оптом валюти в Києві:

 • стежить за курсом;
 • залишайте заявку на сайті, щоб зафіксувати вартість валюти;
 • перераховуйте суму, не відходячи від каси, попросіть перевірити гроші за допомогою детектора.

Долар купити в Києві вигідно можна в наших цілодобових обмінниках.

Чекаємо вас у нашім офісі, вдалих валютних операцій!

Схожі публікації
Money 24 – самий широкий спектр послуг по валютних операціях у Києві
Money 24 – самий широкий спектр послуг по валютних операціях у Києві
15 May 2021

Щоб робити операції з валютою, необхідно звертатися до спеціалізованих компаній. Кожний, хто шукає пункти обміну валют у Києві, зможе знайти безліч ...

Миттєвий обмін старих купюр у Києві
Миттєвий обмін старих купюр у Києві
15 May 2021

Обмін старих купюр нечасто, але потрібно багатьом громадянам, тому що гроші можуть втратити зовнішній вигляд багатьма способами: від довгого ...

Обмінка онлайн: як вибрати надійну платформу
Обмінка онлайн: як вибрати надійну платформу
14 May 2021

Сьогодні онлайн обмін валют вважається одним з популярних трендів у фінансовій сфері. Цей інструмент використовують як бізнесмени, так і українці, ...

Які фактори впливають на курс долара сьогодні в Києві
Які фактори впливають на курс долара сьогодні в Києві
14 May 2021

Американська грошова одиниця - сама затребувана у світі. Нею користуються для здійснення самих різних валютних операцій, тому так важливо знати курс ...