Money 24 – самий широкий спектр послуг по валютних операціях у Києві

15 May 2021

обмінники валют КиївЩоб робити операції з валютою, необхідно звертатися до спеціалізованих компаній. Кожний, хто шукає пункти обміну валют у Києві, зможе знайти безліч варіантів. Але не варто довіряти кожній прилеглій вивісці, навіть якщо курс вам здається дуже привабливим. На сьогоднішній день чорний ринок все набирає обороти, і деякі обмінні пункти належать саме до цієї категорії.

Навіть якщо на вид він здається абсолютно надійним, під час грошової операції вам можуть підсунути фальшиві купюри. І це ще не найгірший варіант. У гіршій ситуації за рогом можуть чекати шахраї, готові напасти та ограбувати. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, звертайтеся до компанії Money 24 Київ.

Коли потрібно звертатися до послуг Money 24

У пункти обміну валют найбільш часто звертаються підприємці та бізнесмени. Їм необхідно здійснювати транзакції, щоб розплачуватися з іноземними партнерами. Це може бути пов’язане із закупівлею товарів, сировини або інших матеріалів. У кожному разі, проводити платіж з резидентом іншої країни переважніше всього в його місцевій валюті, доларах або євро.

найближчий обмін валют в Києві

Також найближчий обмін валют може знадобитися у випадку поїздки, що наближається, закордон. Багато туристів везуть із собою долари, які можна обміняти в будь-якому куточку світу, або навіть розплачуватися ними на місці. Ми б рекомендували конвертувати валюту в Києві. По-перше, так ви зможете мінімізувати втрати на курсовій різниці. По-друге, у багатьох країнах діє правило: розпродажі та знижки діють тільки для тих клієнтів, які розплачуються місцевою валютою.

Також приводом для звернення до компанії, що займається валютними операціями, може стати інвестиційне партнерство. Якщо вам запропонували взяти участь у закордонному проекті, або ви вирішили помістити філію своєї компанії в іншій країні, обов’язково потрібно буде обмінювати валюту.

Трейдери, які заробляють шляхом торгівлі на міжнародному валютному ринку, повинні регулярно звертатися до послуг обмінних пунктів. Також їм дуже важливо відслідковувати динаміку зміни курсів, щоб становити прогнози.

Широкий спектр послуг Money 24 Київ

  1. Обмін оптом і в роздріб. Ми допоможемо конвертувати дрібні суми грошей приватним особам, щоб подорожувати або робити покупки, а також великим компаніям і підприємствам, що укладають міжнародні угоди.
  2. Грошові перекази. Наші менеджери допоможуть вам здійснити транзакцію коштів родичам або партнерам по бізнесу по містах України та в інші країни.
  3. Аналітична інформація. На нашім сайті для ознайомлення пропонуються крос-курси різних світових валют і калькулятор для швидкої конвертації. Також ви можете подивитися рух обраної валютної пари на графіку. Це дозволить оцінити ринкову ситуацію та спрогнозувати подальшу динаміку.
  4. Можливість зафіксувати курс. Бувають ситуації, коли курс валюти скакає по кілька разів у день. Якщо ви піймали вигідну ставку, можете зафіксувати її в режимі онлайн для наступного обміну.

Обмін валют Money 24: переваги

 обмінник валют Київ

  1. Зручне місце розташування. Пункт обміну валют Money 24 розташований у самому центрі Києва. Відділення має паркування для авто, але туди комфортно добиратися і на суспільному транспорті з будь-якого куточка міста. Обмінний пункт приймає клієнтів по будніх днях з дев’яти ранку до дев’яти вечора, а також у суботу з десяти ранку до шести вечора.
  2. Швидкий обмін. Щоб обміняти одну валюту на іншу, вам не потрібно надавати документи та довідки або платити комісійні. Також ми позбавимо вас від необхідності стояти в нескінченній черзі, тому що цінуємо ваш час.
  3. Операції з безліччю валют світу. Багато обмінних пунктів Києва не можуть похвалитися такою розмаїтістю грошових одиниць, пропонованих для обміну. Крім доларів і євро, гривень і рублів, які можна конвертувати скрізь, компанія Money 24 проводить операції з австралійськими та канадськими доларами, турецькими лірами, злотими, фунтами, шекелями й іншими валютами.
  4. Безпека. Якщо ви робите обмін у темний час доби або оперуєте значною сумою грошей, пункт обміну Money 24 надасть вам особистий супровід до автомобіля. Ми подбаємо про те, щоб ви почували себе в безпеці.
  5. Вигідний валютний курс. У всіх обмінних пунктах курс небагато відрізняється від цифри, установленої Нацбанком. Приватні обмінні пункти мають право самостійно його варіювати в заданих межах, тому звичайно вибирають ставку, вигідну для себе. Компанія Money 24 завжди діє в інтересах клієнтів, пропонуючи найбільш привабливий курс валют. Укладаючи угоду з нами, ви завжди залишаєтеся в плюсі.
  6. Спеціальні пропозиції. Для клієнтів, що роблять оптовий обмін, у нас діє програма лояльності. Також перед відвідуванням нашого обмінного пункту ви можете зафіксувати вартість грошової одиниці онлайн, піймавши найбільш вигідну ставку.

Пункт обміну валют Money 24 у Києві завжди з радістю зустрічає нових і постійних клієнтів.
Простежити за динамікою курсів валют, а також довідатися актуальний у Києві курс долара можна на сторінках нашого сайту.

Схожі публікації
Миттєвий обмін старих купюр у Києві
Миттєвий обмін старих купюр у Києві
15 May 2021

Обмін старих купюр нечасто, але потрібно багатьом громадянам, тому що гроші можуть втратити зовнішній вигляд багатьма способами: від довгого ...

Обмінка онлайн: як вибрати надійну платформу
Обмінка онлайн: як вибрати надійну платформу
14 May 2021

Сьогодні онлайн обмін валют вважається одним з популярних трендів у фінансовій сфері. Цей інструмент використовують як бізнесмени, так і українці, ...

Де обміняти валюту в Києві оптом
Де обміняти валюту в Києві оптом
13 May 2021

Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової ...