1
Безготівковий розрахунок в останні роки набирає обороти, але він не може повністю витиснути наявні кошти. Тому потрібно вміти вчасно розпізнавати фальшиві гроші, перш ніж ви, ні про що, не підозрюючи, вирішите ними розплатитися. Самі ходові валюти в Україні – це гривня, долар і євро, тому на їхньому прикладі ми розберемо, як перевірити дійсність банкнот.
Якщо говорити про дрібні покупки, варто перевіряти купюри на дійсність у всіх закладах, де немає спеціального приладу. У цей список варто включити невеликі магазини та кіоски, кафе та ресторани, ринки та заправні станції.
Але найважливіші моменти для перевірки банкнот – це операції з великими сумами: покупка або продаж нерухомості, автомобіля, обмін на чорному ринку тощо. Тепер розглянемо, як перевірити дійсність купюри.
При огляді гривні зверніть увагу на:
Також зверніть увагу на зображення особистості. Кожному номіналу відповідає портрет певної відомої особистості. Наприклад, на двохстах гривнях зображена Леся Українка. Цей малюнок проглядається з усіх боків.
Як розпізнати фальшиві купюри доларів і євро? Практично так само, як гривень. Можна додати лише дві додаткові особливості. Купюри при стиску повинні видавати хрускіт, а цифри номіналів міняють колір під різними кутами огляду. На доларових банкнотах також повинні бути присутнім дві банківські печатки.
Фальшиві долари: як перевірити сумнівні купюри – читайте поради в матеріалі
Якщо ви не впевнені в дійсності купюр, можна звернутися до банківських фахівців для детальної перевірки спеціальним приладом. Компанія Money 24 у Києві також може допомогти виявити фальшиві банкноти. Крім цієї послуги ми пропонуємо:
Компанія Money 24 Київ – це кращі умови для роздрібного та оптового обміну валют.
Сьогодні складно знайти в Україні людини, яку би не хвилював комерційний курс валют. У більшості випадків люди, проходячи повз банк або обмінки, ...
Сьогодні курс валют у банках України - актуальний для багатьох громадян нашої країни, оскільки від цього показника прямо залежить рівень цін на ...
Сьогодні українці продовжують пильно стежити за курсом валют в обмінниках. Особливо це турбує тих, хто хоче зберегти свої накопичення та помножити ...
Не офіційний фінансовий ринок – це стихійний ринок, що виникає тоді, коли державний не може забезпечити потреб населення в наявній валюті. Фінансові ...