1

Обмін валют чорний ринок

15 Травня 2021

Необхідність переводу однієї грошової одиниці в іншу існує завжди, адже люди подорожують, укладають міжнародні торговельні контракти, інвестують у закордонні проекти та переводять заощадження в інвалюту для власного спокою.

Всі ці фактори сприяють активності тіньової економіки, тому обмін валют на чорному ринку завжди залишається затребуваним. Особливою популярністю він користується в моменти кризи і загальних панічних настроїв, пов’язаних з недовірою до гривні. Давайте розглянемо докладніше особливості його функціонування.

Як установлюється курс валют на чорному ринку

Курс валют на чорному ринку в Києві сьогодні залежить від:

курс обміну валют Київ чорний ринок

  • економічної ситуації в країні: індексу споживчих цін, співвідношення зайнятих до безробітних, держборга, приросту ВВП, обсягів продажів у роздріб, ділової активності й інших;
  • політики НБУ: головний банк країни постійно намагається стабілізувати курс місцевих грошей за допомогою інтервенцій, підвищення або зниження дисконтної ставки та інших інструментів. Він щодня оголошує офіційний курс гривні, опираючись на який відбувається формування вартості валют на тіньовому ринку.

Рівень попиту та пропозиції є найбільш важливим фактором впливу на курс обміну валют у Києві на чорному ринку. Попит на інвалюту підвищується через великі обсяги експорту, бажання населення зберігати заощадження в стабільній грошовій одиниці, необхідності банків погасити боргові зобов’язання та бажання спекулянтів заробити (купити дешевше, а продати дорожче). На пропозицію також впливають такі фактори, як: обсяг експорту та іноземна фінансова підтримка (наприклад, траншами МВФ).

Чи варто конвертувати валюту на чорному ринку

У порівнянні з офіційними банківськими установами, обмін валют на чорному ринку в Києві відбувається набагато простіше з кількох причин:

курс валют чорний ринок Київ сьогодні

  1. Людина, що вирішила провести обмінну операцію, не повинен надавати посвідчення особи.
  2. Немає необхідності оплачувати банківські комісійні.
  3. У банках необхідно заплатити встановлений відсоток відрахувань державі, а на тіньовому ринку додаткові збори відсутні.
  4. Державні органи встановлюють ліміт на суму обміну в добу, а в приватних осіб можна конвертувати будь-які грошові обсяги.

Однак всі переваги обміну валют на чорному ринку знаходяться в одному ряді з вагомим недоліком – небезпекою. На традиційних тіньових ринках (де працюють «міняли») і в нелегальних обмінних пунктах існує дуже високий ризик пограбування та отримання підроблених банкнот. Тому єдина резонна причина звертатися туди – це неможливість придбати інвалюту в банку. Таке трапляється в періоди політичної нестабільності та штучно створеного ажіотажу.

Як перевірити купюри на дійсність – практичні поради дізнайтеся тут

Де краще обміняти валюту в Києві

Користуючись послугами компанії Money 24 у Києві, ви гарантуєте собі швидкий, безпечний і вигідний обмін. Ми пропонуємо не менш привабливу ставку, чим сьогоднішній курс валют на київському чорному ринку.

курс валют на чорному ринку Київ

Чому варто зробити вибір на користь нашої обмінної системи?

  1. Ви заощадите час. На території Києва є декілька обмінників Money 24 у різних районах. Вони працюють сім днів у тиждень.
  2. Ви скористаєтеся зручним сайтом. Ми пропонуємо переглядати крос-курси та конвертувати великі суми грошей на калькуляторі.
  3. Ви одержите доступ до актуальних даних. Після перегляду графічної інформації про рух валютних пар ви зможете провести аналіз ринку і скласти прогнози, наприклад, щодо курсу долара в Києві.

Якщо потрібний привабливий курс інвалют і обмін без ризиків, компанія Money 24 у Києві завжди до ваших послуг.

Схожі публікації
Комерційний курс валют
Комерційний курс валют
15 Травня 2021

Сьогодні складно знайти в Україні людини, яку би не хвилював комерційний курс валют. У більшості випадків люди, проходячи повз банк або обмінки, ...

По яких принципах формується курс валют у банках України
По яких принципах формується курс валют у банках України
15 Травня 2021

Сьогодні курс валют у банках України - актуальний для багатьох громадян нашої країни, оскільки від цього показника прямо залежить рівень цін на ...

Курс валют в обмінниках Києва
Курс валют в обмінниках Києва
15 Травня 2021

Сьогодні українці продовжують пильно стежити за курсом валют в обмінниках. Особливо це турбує тих, хто хоче зберегти свої накопичення та помножити ...

Як формується курс валют на чорному ринку
Як формується курс валют на чорному ринку
15 Травня 2021

Не офіційний фінансовий ринок – це стихійний ринок, що виникає тоді, коли державний не може забезпечити потреб населення в наявній валюті. Фінансові ...