Які фактори впливають на ціну долара

26 April 2021

Сьогодні для українців актуальне питання, у якій валюті зберігати свої заощадження? Всіх цікавить ціна долара, тому що необхідно розуміти, чи варто міняти валюту зараз або почекати більш вигідного курсу найближчим часом.

Крім цього ціна долара в Україні безпосередньо впливає на вартість більшості товарів, представлених у магазинах. Після кожного істотного стрибка валюти ми спостерігаємо ріст цін, і це стосується не тільки імпортних товарів, але й вітчизняного виробництва. Це пов’язане з тим, що більшість тридцятимільйонних тих або інших продуктів заводяться з-за кордону.

Незважаючи на стрибки ціни долара, які українці спостерігають протягом декількох останнього років, курс національної валюти до американської стабілізувався. На думку фінансових експертів, сьогодні ми маємо оптимальну вартість USD. Офіційний курс НБУ, як правило, трохи нижче, ніж пропонують у комерційних банках і обмінних пунктах. А на чорному ринку вартість валюти значно вище.

Які фактори впливають на вартість долара

поміняти валюту в КиєвіНа ціну долара в Україні впливають різні аспекти. На нього впливають:

  • кредитна політика країни;
  • економіка;
  • процентна ставка НБУ;
  • міжбанківські торги;
  • кредити та фінансова допомога від інших країн;
  • експорт продуктів харчування та промислових товарів;
  • усілякі зміни у світі та ін.

Через величезну кількість причин навіть відомі фінансові аналітики не можуть спрогнозувати точний курс валют, вони лише припускають, які зміни очікують українців на валютному ринку в найближчому майбутньому.

Для звичайних громадян, які не мають спеціалізованої освіти в області фінансів, досить складно зрозуміти різноманіття макроекономічних показників і різних політичних факторів для оцінки курсу національної валюти. Тому ми рекомендуємо скористатися онлайн-калькулятором Money 24. У нас завжди можна довідатися актуальну вартість долара та інших валют на сьогодні і поміняти валюту за вигідним курсом.

Де вигідно обміняти валюту

Якщо ви хочете знати, скільки коштує долар, перегляньте інформацію на нашім сайті або в соціальних мережах. У нас ви можете не тільки вигідно поміняти валюту, але й простежити коливання курсу американської валюти. Це дозволить отримати та проаналізувати актуальну інформацію, після чого проводити вигідні валютні операції.

Відслідковувати курс валют буде зручно всім – підприємцям, фінансистам, користувачам інтернету.

На сайті представлені зручні графіки курсу долара, які можна подивитися за потрібні періоди та на певну дату. Скористайтеся послугами обмінного пункту Money 24, щоб обміняти гривні на долари за вигідним курсом!

Довідатися актуальний курс долара в обмінниках Києва можна на нашім сайті Money24.

Схожі публікації
Як формується курс валют на чорному ринку
Як формується курс валют на чорному ринку
15 May 2021

Чорний ринок валюти – це стихійний ринок, що виникає тоді, коли державний не може забезпечити потреб населення в наявній валюті. Фінансові компанії, ...