1

Курс долара Київ | Купити долари в Києві

Купівля
40.1500
Продаж
40.3500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
40.1500
Продаж
40.350
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0700 1.0880
GBP/USD 1.1700 1.2150
USD/PLN 4.3200 4.4200
EUR/PLN 4.7100 4.7700
Графік змін Курс долара Київ | Купити долари в Києві

Операції з доларом в Києві на сервісі Money24

Валютна пара долар-гривня вважається однієї із самих затребуваних в Україні. Зберігати заощадження в американських доларах – розумна перспектива, оскільки цінність цієї валюти постійно зростає. Щоб інвестиція була вигідної, важливо знати, як формується курс USD до гривні, і від яких факторів залежить.

Чому важливо стежити за співвідношеням «долар-гривня»

Після скасування золотого стандарту, коли цінність валюти оцінювалася в унціях золота, ситуація у світовій економіці кардинально змінилася. Тепер грошові одиниці співвідносятся не з універсальним мірилом, а один з одним. І на ці процесси впливає чимало факторів:Курс долара в обмінниках Києва

 • економічна ситуація в країні;
 • політична обстановка;
 • стан платіжного балансу держави;
 • обсяги золотовалютного запасу;
 • купівельна спроможність громадян.

Чим краще ці економічні показники, тим вище цінується грошова одиниця на світовому ринку.

Де подивитися курс долара до гривні в Києві

 

Купити долари в КиєвіПеред тим, як придбати валюту США в Києві, варто врахувати великий комплекс аспектів:

 • стан ринку нерухомості;
 • ріст/спад інфляції;
 • ВВП;
 • стан ринку праці.

Багато хто пам’ятають, як в 2014 відбувся обвал ціни гривні, оскільки в країні погіршилася економічна ситуація: закривалися великі промислові підприємства, зросли ціни на нерухомість, і при цьому купівельна спроможність знизилася в кілька разів. Тоді курс долара в обмінниках потряс і фінансових аналітиків, і рядових українців: за пару місяців він зріс із 13 гривень за 1 долар до 21 гривні, а ще через місяць – до 32! Аналогічна ситуація була й на сайті Money24.

Сьогодні волатильність курсів мінімальна- тенденція в покупці/продажу долара за 26-27 гривень зберігається вже більше року. Іноді трапляються стрибки росту валюти, обумовлені погіршенням економічної ситуації в країні, але порівняно швидко ситуація стабілізується. Простежити за всіма змінами сітуації ви можете на сайті Money24.

Які ще фактори впливають на ціну долара

Фінансові аналітики говорять, що вагомими факторами є :

 1. Випадкові: до них відноситься інформація про стихійні лиха (повенях, ураганах, землетрусах) у різних країнах світу. Саме ці події провокують непередбачене погіршення економічної ситуації, оскільки капіталовкладення йдуть не на розвиток економіки, а на відновлення руйнувань після стихійного лиха.
 2. Несподівані: політичні колапси, старт передвиборних кампаній, початок воєнних дій. Ці події «трясуть» економіку більше урагану або повені. І їхній результат може бути самим непередбаченим, що у свою чергу впливає на курси валют.
 3. Очікувані: до цієї групи відносяться новини про майбутні вибори або зміни в економічному курсі країни. Також до цієї групи деякі фінансові аналітики відносять і сезонні зміни. Наприклад, у літні місяці ціна валюти знижується. Це пов’язане зі збільшенням експорту чорних металів у Європу, використовуваного в будівельній сфері. І, як відомо, пік будівництв доводиться на середину весни – початок осіни.продати долар Київ

Курс долара в Києві – обмін на сайті Money24

Яка сьогодні ціна долара і як він поведеться завтра, можна довідатися з огляду фінансових аналітиків. Але їхньої оцінки досить суперечливі: одні прогнозують ріст у конкретний період часу, інші – обвал гривні. Причому обидві групи експертів приводять розумні аргументи, що підтверджують їхню позицію.

Оптимальний варіант – стежити за сітуацією за допомогою обмінників Києва, таких, як Money24, і як тільки відзначили спад вартості долара, здійснити обмін, щоб вийшло заощадити кілька сотень гривень на цій операції. Здійснити операцію купівлі/продажу у Києві ви можете в будь-який зручний час, оскільки наш сервіс працює цілодобово.

Довідатися актуальну інформацію стосовно курсу USD можна на сторінках нашого сайту.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти