Курс долара в банках України

15 May 2021

курс долара в банках України

Багатьох жителів столиці України та гостей міста цікавить курс долара в банках Києва. Люди хочуть розуміти, коли вигідно проводити валютні операції: варто міняти американську валюту сьогодні або варто почекати більш вигідної пропозиції.

Крім цього курс долара в київських банках сигналізує про рівень цін на різні товари, починаючи від продуктів харчування, закінчуючи ринком нерухомості. Якщо він починає рости, то, як слідство, піднімається вартість товарів у магазинах і на ринках всієї країни. Ця закономірність дуже просто пояснюється: більшість товарів в Україні імпортні, а якщо й вітчизняного виробництва, то мають складові, які завозяться з-за кордону.

Американська валюта – сама затребувана у світі. Вона використовується для здійснення покупок, оплати послуг, інвестування, зберігання накопичень, трейдингу на міжнародній біржі та багатьох інших цілей. Щоб вигідно поміняти гривню на USD, необхідно довідатися курс долара в банках України. Пропонуємо ознайомитися з основними факторами, що впливають на вартість американських грошей. Також ми розповімо, де найкраще купувати та продавати долари в Києві.

Що впливає на курс долара в банках України

Незважаючи на те, що курс долара в банках Києва постійно небагато коливається, останнім часом спостерігається стабільність гривні стосовно американської валюти. Експерти вважають, що USD сьогодні має оптимальну ціну. Варто відзначити, що офіційний курс від Національного Банку України завжди трохи нижче на відміну від комерційних банків і обмінників.

У зв’язку зі складною політичною ситуацією в країні, гривня є слабкою грошовою одиницею та на її вартість, у першу чергу, впливає наявність іноземної валюти на українському ринку. Жителі нашої країни постійно спостерігають закономірність: при регулярних надходженнях валютних коштів на фінансовому ринку все спокійно, курс долара в обмінниках Києва стабільний. А от коли доларів починає не вистачати, попит перевищує пропозицію, то в населення виникає паніка і, як слідство відбувається різке подорожчання валюти.

курс долара в банках

Вартість долара в українських банках встановлюється на основі офіційно оголошеного курсу НБУ. Нацбанк може регламентувати правила міжнародної торгівлі, регулювати емісію грошової маси, навмисно купувати або продавати валюту для стабілізації курсу гривні або міняти дисконтну ставку. Всі ці дії істотно впливають на формування курсу долара в банках.

Одним з основних факторів впливу є платіжний баланс країни – різниця між обсягом експорту та імпорту. Якщо перший показник перевищує другий, гривня зміцнює, адже держава одержує інвалюту в обмін на товари, що вивозяться закордон. У цьому випадку курс долара в банках знижується через їхній надлишок.

Також банківський курс долара змінюється під впливом:

  • макроекономічних показників України та Сполучених Штатів (ВВП, держборга, індексу споживчих цін, рівня безробіття, індексу ділової активності, обсягів роздрібних продажів і промислового виробництва);
  • світових цін на сировину – нафта й золото;
  • валютних спекуляцій на котируваннях за участю USD на FOREX;
  • політичних новин і стабільності всередині країни.

Чи варто купувати долари в банках України

Більшість українців не довіряють національній валюті. Це легко пояснюється хибкою політичною ситуацією, виборами що наближаються, військовим конфліктом з Росією. Це досить вагома причина купити долар у банку. Американська грошова одиниця в найближчі роки не потерпить істотних коливань, тому переводити власні заощадження в USD – досить виграшний варіант.

Тому що долари приймають до оплати практично в кожному куточку світу, резонно буде придбати певну суму перед поїздкою закордон. Курс долара банки України пропонують більш вигідний, чим закордонні обмінники, тому краще подбати про наявність інвалюти заздалегідь.

Покупка доларів в українському банку – операція, без якої не обійтися бізнесменам і підприємцям. Вони будуть потрібні для розрахунків з іноземними колегами, постачальниками, напрямку інвестицій за рубіж.

Де краще обміняти долари в Києві

Курс долара банки пропонують не самий вигідний. Вони найчастіше стягують комісію, встановлюють ліміт на добовий обмін. Звертатися на чорний ринок – не краща витівка, тому що це небезпечно. Рекомендуємо скористатися послугами компанії Money 24 Київ.
Курс долара в українських банках

Чому варто вибрати нас?

  1. Ви одержите доступ до розширеного функціоналу сайту. Вивчайте крос-курси закордонних валют, здійснюйте перекази по Україні та в інші країни, конвертуйте великі суми на калькуляторі;
  2. Ви заощадите особистий час. Звертайтеся до обмінників Money 24 у різних районах Києва: вони приймають клієнтів щодня;
  3. Ви зможете проаналізувати ринкову ситуацію. Переглядайте динаміку руху інвалют за останній час, щоб скласти прогнози на майбутнє.

Для постійних клієнтів у нас діють спеціальні акційні програми. За вигідною покупкою або продажем доларів звертайтеся в обмінні пункти Money 24 у Києві. Тут завжди найпривабливіший курс долара в Києві та безпечний обмін.

Схожі публікації
Комерційний курс валют
Комерційний курс валют
15 May 2021

Сьогодні складно знайти в Україні людини, яку би не хвилював комерційний курс валют. У більшості випадків люди, проходячи повз банк або обмінки, ...

По яких принципах формується курс валют у банках України
По яких принципах формується курс валют у банках України
15 May 2021

Сьогодні курс валют у банках України - актуальний для багатьох громадян нашої країни, оскільки від цього показника прямо залежить рівень цін на ...

Курс валют в обмінниках Києва
Курс валют в обмінниках Києва
15 May 2021

Сьогодні українці продовжують пильно стежити за курсом валют в обмінниках. Особливо це турбує тих, хто хоче зберегти свої накопичення та помножити ...

Як формується курс валют на чорному ринку
Як формується курс валют на чорному ринку
15 May 2021

Чорний ринок валюти – це стихійний ринок, що виникає тоді, коли державний не може забезпечити потреб населення в наявній валюті. Фінансові компанії, ...