Курс обміну AED / UAH в Києві

Купівля
7.0500
Продаж
7.4500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну AED / UAH в Києві

Дирхам до гривні | Курс дирхама в Києві

Об’єднані Арабські Емірати – ідеальна країна у всіх змістах. Її теплий клімат, високорозвинена економіка, екологія, доступ до великої кількості товарів і послуг, незвичайні розваги притягають усе більше українців. Перед відвідуванням держави радимо довідатися курс дирхаму – місцевої валюти. Ця інформація дозволить уникнути безлічі проблем, наприклад, невигідного обміну та навіть обману.

Дирхам: небагато історії та цікаві факти

Дирхам до гривні КиївУряд ОАЕ остаточно ввів в обіг дирхам в 1973 році, незадовго після того, як країна придбала незалежність. Нова валюта замінила раніше існуючі ріали, якими користувалися Дубай і Катар, а також динари, які були в ході в Абу-Дабі.

На початку валютна рада Арабських Еміратів випустив купюру, рівну 1000 AED. Потім, поступово почали з’являтися й інші номінали: 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 AED.

Кожний, хто збирається поїхати в ОАЕ з метою туризму, шопінгу або по роботі, повинен знати один маленький секрет. Краще перевести гривні в дирхами в Україні, чим везти із собою американську валюту. Доларами можна буде розплатитися у всіх магазинах, торгових центрах, кафе, готелях і ресторанах. Але у всіх цих закладах часто бувають знижки, спеціальні пропозиції та розпродажі. А доступні вони тільки тим, хто оплачує товари і послуги в місцевій грошовій одиниці.

Як установлюється курс AED/UAH

Курс дирхам до гривні прив’язаний до:

  • цін на сировину. ОАЭ – країна, багата корисними копалинами. Вона є досить масштабним експортером нафти та інших сировинних товарів, тому курс місцевої валюти може коливатися від кількості угод;
  • політиці ЦБ Еміратів. Тому що Центральний банк зацікавлений в інтенсивному економічному рості країни, він всіма способами (інтервенціями, зміною дисконтної ставки й т.д.) підтримує стабільність дирхаму.

Сильніше всього на курс дирхаму впливає курс долара. Уряд Арабських Еміратів вирішив прив’язати місцеву грошову одиницю до USD, тому що це гарантує стабільний ріст добробуту країни і її населення. Це пояснюється тим, що більше 70% міжнародних платежів здійснюються в доларах. Таким чином, при підвищенні вартості американської валюти дирхам теж росте в ціні, і навпаки.

Кращий обмін гривня/дирхам від Money 24 у Києві

обмін гривня/дирхам у КиєвіОбмін валют у компанії Money 24 Київ – це краще рішення, тому що:

  1. Наш обмінний пункт має зручне місце розташування. Перед його відвідуванням можна зафіксувати курс дирхаму на сайті;
  2. У режимі онлайн ви можете користуватися калькулятором, перераховуючи гривні в дирхами, і замовляти грошові перекази;
  3. Ми надаємо графічні дані про рух UAH/AED для глибокого аналізу.

Компанія Money 24 у Києві – це завжди вигідний, безпечний і швидкий обмін.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ