Курс обміну USD / PLN у Києві на сьогодні

Купівля
3.7700
Продаж
3.8600
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну USD / PLN у Києві на сьогодні

Де вигідно обміняти долари на злоті в Києві

Довгі роки Польща для багатьох українців була основними «воротами» у Євросоюз. Останнім часом ця країна набирає найбільшу популярність не тільки як транзитний коридор, сьогодні там працюють і вчаться більше п’яти мільйонів наших співгромадян. Також Польща – привабливий напрямок для мандрівників: тут багато українців проводять відпустку та канікули.курс польського злотого до долара в Києві

Всі ці причини створюють передумови, щоб курс злотий-долар ставав затребуваним серед громадян нашої країни.

Актуальність курсу злотий-долар

Якщо ви вирішили відвідати сусідню республіку, то варто туди їхати не з українською валютою, що досить складно поміняти в Польщі, а з доларами або злотим.

Другий варіант переважніше, тому що в цьому випадку вам доведеться конвертувати гроші лише один раз, а не два (гривні на долари, а потім долари на злоті). Використовуючи крос-курс долара до злотого, ви зможете заощадити, тому що різницю на обміні ви втратите тільки один раз.

І врахуйте ще один аспект: польська валюта досить рідко зустрічається в українських обмінних пунктах, якщо вона і є, то в дуже обмежених кількостях. В одній точці ви зможете придбати не більше 200-300 злотих. Тому якщо ви захочете перевести злоті в долари, то вам доведеться відвідати кілька точок або скористатися послугами сервісу Money24. Тут ви зможете перевести польську валюту в американську або навпаки швидко й вигідно.

Від чого залежить курс польського злотого до долара

 курсу злотий-долар в КиєвіВалютну пару PLN/USD із впевненістю можна назвати досить стабільною, навіть зважаючи на те, що злотий з початку 2000 року котирується по вільно змінному курсу, а на його вартість впливає великий спектр факторів:

  • розвиток промисловості;
  • показники виробництва;
  • ВВП;
  • рівень безробіття;
  • показників на ринку нерухомості й ін.

Якщо вас цікавить курс польського злотого до долара, скористайтеся інформацією на сайті Money 24. На нашім сервісі завжди актуальна інформація, що представлена у вигляді графіка з різними часовими інтервалами.

Багато українців вважають, що курс злотого може цікавити тільки інвесторів, які як активи мають заощадження в польській валюті.

Але це не так, дане питання також актуальне для громадян України, які збираються на роботу або навчання в Польщу або повернулися на батьківщину із заробленими польськими грошима. Їм також часто цікавляться особи, що виїжджають за кордон.

Де міняти долари на злоті: в Україні або Польщі

Деякі люди, плануючи поїздку в Польщу, задаються питанням, де вигідніше міняти американську валюту на злотий. Одні намагаються перетинати границю, вже маючи на руках польські гроші, інші дотримуються думки, що за кордоном курс вигідніший і везуть туди долари.

Існує помилкова думка, що в Україні вигідно обмінювати гривні на злоті, а долари на злоті краще конвертувати в Польщі. Немає однозначної відповіді на це питання, тому що курс долара в Києві увесь час коливається і ситуація може помінятися в будь-який момент. Тому кожний повинен вирішити для себе сам.курс обміну злотий-долар в Києві

Переваги сервісу Money 24

Обміняти американську валюту на злоті в Україні можна далеко не у всіх банках і обмінних пунктах. Свої послуги пропонують приватні особи, але в цьому випадку, велика ймовірність потрапити в руки шахраїв. Якщо ви хочете уникнути ризику, при цьому істотно заощадити час і вигідно обміняти валюту, скористайтеся сервісом Money 24.

Взаємодія з нами забезпечить вам ряд переваг:

  1. Вигідний крос-курс долар злотий у Києві та Київській області.
  2. Безпечний обмін валют у спеціально обладнаному приміщенні.
  3. Супровід клієнта до автомобіля.
  4. Акційні пропозиції та програма лояльності для постійних клієнтів.

Як розрахувати кошти по крос курсу

Крім перерахованих вище переваг сервісу Money 24, ви можете скористатися онлайн-послугою «конвертер злотий-долар». Всі розрахунки здійснюються на основі офіційних даних по курсам валют, які завжди актуальні та щодня обновляються.

Якщо вам потрібно поміняти злоті в долари, калькулятор допоможе зробити це швидко незалежно від суми і виду валюти. Онлайн-конвертер, настроєний на всі основні грошові одиниці, які представлені на валютному ринку.

Якщо ви хочете поміняти PLN/USD за вигідним курсом в обмінниках Києва, то скористайтеся нашим сервісом.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ