Курс обміну Євро / Злотий в Києві на сьогодні

Купівля
4.5200
Продаж
4.6000
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Злотий в Києві на сьогодні

Де вигідно обміняти євро на злоті в Києві

Незалежно від того, з якою метою ви збираєтеся в Польщу – у ділову або туристичну поїздку, ви зіштовхнетеся з питанням: де і як вигідно обміняти євро на злотий у Києві. Оскільки, відправляючись у подорож або для рішення виробничих питань, вам необхідний певний запас коштів. Варто взяти із собою не тільки національну валюту Польщі, але й потурбуватися про наявність євро.

Злотий – це грошова одиниця з багатою історією, що бере свій початок у далекому 15 столітті. Поляки дбайливо ставляться до своєї історичної спадщини, навіть вступивши в Європейський союз, зберегли національну валюту.

Але ще введення злотого в побут вигідно й для економіки країни, і відповідно, для добробуту громадян.

Чому курс злотого до євро актуальний для українців

Польща – країна, що має особливе значення для українців. Це – наш стратегічний партнер, держава, що надає робочі місця, і перспективний туристичний напрямок. Багато українців із задоволенням подорожують по різних містах республіки. Цьому сприяє ряд причин:Обміняти євро злоті Києв

 • доступні ціни;
 • оптимальний курс валюти;
 • зручне розташування;
 • відмінна кухня;
 • достаток курортів.

Ці фактори сприяють формуванню інтересу українців до польської валюти, а також до курсу злотого до євро, оскільки обміняти європейські банкноти на польські найбільш вигідно в Україні.

Але це не єдиний аспект, від якого злотий так цінується в нашій країні: понад п’ять мільйонів українців, які вчаться або працюють у Польщі. Саме ця категорія громадян обмінює євро на злотий перед кожною поїздкою.

Як обміняти євро на злотий

Якщо ви плануєте відвідати Польщу, то вам належить знати, де вигідніше обміняти валюту: в Україні або ж по прибуттю на місце. Краще вибрати перший варіант, оскільки у вас буде досить часу, щоб оцінити курс євро до злотого в банках, обмінних пунктах, і зрівняти їх із пропозиціями сервісу Money 24.

Врахуйте ще й той факт, що знайти злоті в обмінних пунктах Києва досить складно. Навіть якщо вам повезе, то курс буде позахмарний. Все це обумовлено тим, що в нашій країні немає системної роботи із цією валютою.

Також у столиці є кілька банків, які обслуговують візові центри, посольство та консульство Польщі. У таких установах можна знайти злоті, які можна поміняти на гривні або євро, але їх не так просто купити, для цього потрібно:Курс євро злотий в Києві

 • забронювати валюту;
 • надати документи;
 • вистояти чергу (вона досить велика, тому що численні студенти оплачують за навчання та візи в Польщі).

Щоб довідатися курс злотого до євро в Києві, ви можете скористатися нашим онлайн-сервісом. У нас він представлений у вигляді динамічного графіка, що дозволяє відстежити коливання валюти протягом дня або іншого часового відрізка.

Варто відзначити, що далеко не всі банки забезпечують відновлення курсу протягом робочого дня. Але ж для покупця важливо знати, як розвивається курс, тому що це дозволяє вибрати найбільш оптимальний момент для придбання валюти.

Також на нашім сайті є зручний конвертер валют злотий-євро, скориставшись яким ви швидко розрахуєте, яку суму потрібно підготувати для покупки або продажу польських банкнот.

Де в Києві вигідно обмінювати валюти

Сервіс Money24 – це місця, де можна здійснити обмін євро на злотий або навпаки. Обмінні пункти нашого сервісу перебувають у різних районах столиці. Але головне навіть не це, а набір функцій, які ми пропонуємо нашим клієнтам у порівнянні з іншими фінансовими компаніями:Курс обміну злотий євро Київ

 1. Робота без перерв і вихідних: наші пункти відкриті в зручний для клієнтів час.
 2. Підготовка будь-якої суми для обміну: в Money24 завжди можна обміняти велику суму в злотих на євро та, навпаки, для цього досить витратити лише кілька хвилин.
 3. Безпека проведення операції: фінансові транзакції проходять у закритому приміщенні, захищеному від сторонніх очей. При необхідності ми можемо забезпечити супровід клієнта до припаркованого автомобіля.
 4. Програма лояльності: для постійних клієнтів ми надаємо особливі правила обміну та різні акції.

Перш ніж приїхати в обмінний пункт, ви можете скористатися онлайн калькулятором для пари злотий-євро, щоб точно розрахувати бюджет подорожі або поїздки. Після цього залишайте заявку на сайті або приїдьте у відділення та отримуйте необхідну валюту.

Скориставшись сервісом Money24, ви зможете перевести злоті в євро швидко й вигідно!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ