Курс обміну Євро / Долар США у Києві

Купівля
1.1880
Продаж
1.1950
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США у Києві

Курс євро до долара. Вигідний обмін в Money24 Київ.

Ця валютна пара вважається однією із самих популярних на світовому ринку: на неї орієнтуються бізнесмени, мандрівники та фінансисти, щоб зробити вигідні інвестиції або грамотно використовувати гроші в особистих або робочих цілях.

І навіть, якщо ви далекі від світу фінансів, вам не завадить довідатися, як співвідноситься євро до долара, і від яких факторів залежить співвідношення американської і європейської валюти, щоб здійснити ряд дій – від підготовки фінансової «подушки безпеки» до обміну грошей перед поїздкою за рубіж.

Від яких факторів залежить курс євро-долар

Курс євро-долар відображає, наскільки стабільна економічна і політична ситуація у світі. Якщо не відбувається ніяких глобальних змін, то коливання в цій валютній парі мінімальні.

У всіх інших випадках спостерігаються різкі стрибки вартості американської і європейської валют, які сіють паніку не тільки у фінансовій сфері, але й у суспільстві.Перевести євро в долари

Ми склали список причин, які можуть привести до появи панічних настроїв і істотних змін у цій валютній парі. У їхньому числі:

 • політична криза в США або в країнах Євросоюзу;
 • інфляція;
 • валютні спекуляції;
 • масштабні економічні зміни;
 • збільшення кількості безробітних;
 • ріст державного боргу.

Весь підступ у тім, що наслідки цих подій можуть бути самими непередбаченими, і вгадати їхню тривалість і наслідки досить проблематично.

Як відстежити крос курс євро-долар онлайн

Якщо ви збираєтеся перевести євро в долари, але не знаєте, як вгадати момент, щоб угода пройшла з максимальною вигодою, рекомендуємо стежити за політичними та економічними новинами. Також не варто скидати з рахунків ситуацію всередині США і європейських країн, оскільки часом подія, на перший погляд, незначне може стати причиною серйозних змін.

Наприклад, в 2014 році в США опублікували результати по роздрібних продажах. Прогнозувалося, що різниця з показниками за минулий рік складе 0,1%, але останні дані були іншими – 0,3%. Такий поворот спровокував падіння вартості американської валюти, і як слідство, вплинув і на котирування на світовому ринку.

Подібні зміни відбувалися й у фінансовому секторі ряду країн Євросоюзу. У такі періоди ціна євро знижується, але поступово ситуація стабілізується.

У який період найкраще обмінювати іноземні валюти

Якщо мислити, як фінансист, то будь-яке коливання курсу валют можна використовувати у свою користь. Допустимо, що ціна за 1 євро знизилася, а у вас на руках саме є деяка сума в доларах. У такий період переводити долар у євро – вигідно, оскільки:Євро-долар курс Київ

 • ви віддасте меншу суму грошей у доларах, щоб одержати 100 або 200 євро;
 • ви «підете» у плюс.

Головне в таких ситуаціях діяти швидко, а розрахунок робити, використовуючи калькулятор. Співвідношення євро до долара з його допомогою можна розрахувати всього за пару секунд із високою точністю.

До слова, робити подібні фінансові операції коштує, коли ви плануєте:

 • відправитися в подорож по європейських країнах: після обміну доларів на євро ви сформуєте бюджет поїздки з мінімальним мінусом;
 • сформувати фінансову «подушку»: долар і євро вважаються досить стабільними валютами. Вибирайте будь-яку грошову одиницю, щоб одержати надійну страховку на «чорний день»;
 • зробити велику покупку в закордонному інтернет-магазині: перевести євро в долари для цієї мети – оптимальний варіант. Ви тільки виграєте на коливанні курсу, і одержите невелику «булочку».

 

Стежте за економічними і політичними новинами, періодично використовуйте калькулятор, щоб обчислити співвідношення євро до долара, і тільки потім проводите фінансову операцію.

Де в Києві обміняти євро на долари і навпаки

Довідатися крос курс євро долар онлайн, а потім і здійснити обмін іноземних валют на вигідних умовах ви можете на сервісі Money24.

Ми пропонуємо цілий комплекс переваг у порівнянні з іншими фінансовими компаніями:

 1. Підходящий режим роботи: ми працюємо в зручний час. Обміняти долари на євро ви можете в підходящий час;
 2. Безпека: фінансові транзакції проходять у закритому приміщенні. Також ми пропонуємо супровід до транспортного засобу по першому проханню клієнта;
 3. Будь-яка сума для обміну: якщо вам терміново потрібно обміняти велику суму в доларах на євро, звертайтеся до нас. В Money24 ви зможете реалізувати цю мету за кілька хвилин.

Звертайтеся до команди сервісу Money24, щоб перевести долари в євро швидко і вигідно! Також тут ви можете довідатися який у Києві курс долара зараз актуальний.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ