1

Курс обміну Фунт стерлінгів / Долар США у Києві на сьогодні

Купівля
1.3750
Продаж
1.3860
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1800 1.1850
GBP/USD 1.3750 1.3860
USD/RUB 73.0500 74.6000
EUR/RUB 86.5700 88.6800
USD/PLN 3.8300 3.9300
EUR/PLN 4.5500 4.6300
Графік змін Курс обміну Фунт стерлінгів / Долар США у Києві на сьогодні

Де перевести фунти в долари в Києві за вигідним курсом

Ця валютна пара вважається однією із самих популярних у Британії та США. Довідуються крос курс фунт-долар бізнесмени, мандрівники та ті, хто шукає прибуткові «підприємства» для інвестування коштів.
Фунти в долари Київ
Ще одна група людей, яким цікавий курс долара до фунта – гравці фінансових ринків і бірж. Ця інформація допомагає їм укладати вигідні угоди та угадати, якою буде ситуація на фінансовій площадці наступного дня або через тиждень.

В Україні курс фунта до долара поки користується попитом тільки у двох сферах.

 1. Перша – бізнес. Співвідношення в цій валютній парі уточнюють власники компаній, що працюють із діловими партнерами з Великобританії та США, трейдери або фінансові аналітики.
 2. Друга – travel-блогери та туристи, що планують відвідати Об’єднане Британське королівство. Для комфортної поїздки їм буде потрібен достатній запас фунтів стерлінгів. І найбільш прийнятний варіант, щоб їх одержати – здати в обмінник американські долари.

Які ще особливості характерні для цієї валютної пари? І чому переводити фунти в долари та навпаки – непогана перспектива як для фінансистів, так і для рядових українців? Розглянемо докладніше ці питання в статті.

Чому фунт стерлінгів – одна із самих стабільних валют світу

Незважаючи на те, що Британія не грає на світовій арені істотної економічної ролі, її національна валюта користується попитом в інших країнах.
перевести фунты в доллары в Киеве
Але, як виявилося, для такої ситуації є всі підстави:

 1. Британський фунт – найстарша валюта світу, що зараз в активному обороті;
 2. Лондон – фінансовий центр, де визначається вартість унції золота та співвідношення деяких валютних пар;
 3. У столиці Британії функціонує фондова біржа, що вважається найбільш розумною альтернативою американській фінансовій площадці, оскільки у Великобританії більш лояльне законодавство та низька ставка для розміщення цінних паперів на біржі;
 4. Грошова система Британії зберегла незалежність від європейської. На неї не впливають ні події, що відбуваються на континенті, ні серйозні економічні потрясіння;
 5. Фунт-стерлінгів, на думку трейдерів, один з найефективніших торговельних інструментів, оскільки в нього висока волатильність.

Як бачимо, грошова одиниця Британії варта уваги, і дозволяє здійснити деякі фінансові операції без ризику для гаманця.

Які фактори впливають на зміну курсу фунт-долар

Курс фунта стерлінга до долара залежить від багатьох факторів – від економічної ситуації в обох країнах до масштабних політичних подій.
Поміняти фунти на долари в Києві
Наприклад, після проведення референдуму в 2016 році про вихід Великобританії з Євросоюзу, вартість британської валюти різко знизилася. Це пов’язано з появою паніки, як у фінансовому світі, так і серед рядових громадян.

Через два роки позиції фунта стерлінгів зміцнилися, але фінансисти та трейдери радять завжди бути напоготові. Особливо, якщо ви працюєте з валютною парою « фунт-долар». Волатильність у ній досить висока, що приводить до появи істотних розбіжностей у співвідношенні протягом одного дня.

Також вплинути на крос курс фунт-долар можуть наступні події, що відбуваються всередині як Британії, так і США:

 • інфляція;
 • безробіття;
 • ВВП;
 • платіжний і торговельний баланс;
 • обсяг державного боргу.

Чим такі показники, як інфляція, обсяг держборга та безробіття, тим нижче попит на конкретну національну валюту, а відповідно, і на її обмін, на банкноти інших країн світу.

Де обміняти фунти стерлінгів на долари в Києві

Оскільки обмін британської валюти на американську проходить у Києві досить рідко в порівнянні з іншими континентами, то й знайти гідний сервіс, де можна провести цю транзакцію непросто.
курс фунта до долара Київ
Так, принаймні, було до появи в Києві Money24. Саме ми одні з перших запропонували обмінювати не тільки ходові валюти – євро й долар на гривні, але й більше рідкі, розуміючи як потреби бізнес-сегмента, так і рядових українців.

Тепер, щоб довідатися курс фунта до долара, запустіть калькулятор на нашім сайті, і введіть актуальні значення: суму британських грошей, які ви хочете обміняти на долари, або навпаки. Точний розрахунок ви одержите протягом декількох секунд.

Також на нашім сервісі можна довідатися динаміку курсу фунта до долара за певний проміжок часу, щоб передбачити зміну в цій валютній парі на найближчі кілька днів.

Обміняти фунти на долари ви можете в будь-якому пункті сервісу Money24, розташованого в різних районах української столиці. Ми працюємо в зручному режимі, і пропонуємо зробити фінансову операцію в будь-який комфортний час.

Довідатися актуальний у Києві курс долара можна за посиланням.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ