Курс австралійського долара AUD / UAH в Києві

Купівля
19.4500
Продаж
21.0500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс австралійського долара AUD / UAH в Києві

Обмін австралійських доларів на гривні в Києві на сервісі Money24

Австралія – саме бажане місце для багатьох українських туристів. Унікальні визначні пам’ятки, мальовнича природа, приємний клімат – чим не ідеальні умови для відпочинку? Країна-континент також пропонує дуже вигідні умови працевлаштування для емігрантів з України. Щоб по поверненню витратити суму, що накопичилась, необхідно обміняти валюту. Для цього буде потрібно довідатися актуальний курс австралійського долара до гривні.

Єдина валюта, визнана в Австралійському союзі офіційною – австралійський долар. Резервний банк Австралії займається емісією грошей. Щоденне оголошення вартості місцевої грошової одиниці стосовно інвалют також входить у його обов’язк.

Цікаві факти з історії австралійської валюти

Багато років місцеві жителі користувалися австралійським фунтом. Звичний для нас австралійський долар з’явиться не дуже давно – у середині 1960-х. До цього цілих 6 років уряд вів суперечки на рахунок дизайну та назви нової грошової одиниці. Спочатку її хотіли назвати «роял», але більшість не підтримала таку ідею.курс австралійського долара до гривні в Києві

Разом з випуском паперових грошей з’явилися і монети різного номіналу. Їх виготовляли з різних металів:

 • сплаву міді, цинку та олова;
 • суміші міді та нікелю;
 • сплаву алюмінію, міді й нікелю.

Емісією монет дотепер займається Королівський австралійський монетний двір. На лицьовій частині зображується портрет Єлизавети II. Також випускаються рідкі колекційні екземпляри по 50 центів, приурочені до важливих історичних подій.

Всі сучасні банкноти мають однакову висоту, але відрізняються по довжині. Залежно від номіналу, міняється дизайн купюри:

 1. на 5$ зображується Єлизавета II, евкаліптова гілка і будинок місцевого парламенту. Сама банкнота лілового кольору;
 2. на 10$ блакитного кольору намальований портрет Патерсона та кілька рядків з його поеми, а також наїзник з конем;
 3. на червоних купюрах номіналом 20$ помістили портрет М. Рейбі з її авторським підписом;
 4. на 50$ жовтого відтінку зображений Девід Юнайпон і його винахід, Едіт Коуен і парламент західної частини континенту;
 5. на зелених паперових банкнотах в 100$ перебуває акторка Неллі Мельба та театр, де вона грала, а також Джон Монаш і його особистий автограф.

Які фактори впливають на курс AUD

Австралійські гроші вважаються вільно конвертованими. Тому що країна експортує багато сировинних товарів, курс залежить від цін на них. Серед інших факторів, які впливають на котирування AUD, можна виділити:Обмін австралійських доларів на гривні в Києві

 • рівень стабільності політичної та економічної ситуації у світі;
 • співпраця з торговельними партнерами;
 • ВВП;
 • інфляцію;
 • банківську процентну ставку.

Австралійський долар входить у сімку самих популярних валют у трейдерських операціях на FOREX: близько 5% операцій виконуються з його участю.

Де обміняти австралійські долари в Києві

Багато обмінних пунктів і банки не можуть запропонувати послуг з покупки та продажу AUD. Укладаючи угоду із приватними особами, ви ризикуєте потрапити на несумлінну підробку. Самий вигідний і безпечний обмін пропонує сервіс Money24.

У співробітництві з нами ви зможете:

 • обміняти потрібну суму в будь-який момент: ми працюємо цілодобово. Більше не потрібно мотатися по місту в пошуках відкритого пункту обміну;
 • заощадити час: на нашім сайті можна знайти і подивитися крос-курси та котирування рідко використовуваних інвалют усього за кілька секунд;
 • довідатися достовірну інформацію: щоб оцінити ситуацію на ринку, ми пропонуємо подивитися докладні графіки за певний проміжок часу. Вони показують динаміку росту та падіння обраної грошової одиниці.

Якщо ви шукайте найпривабливіші пропозиції австралійський долар до гривні в Києві, звертайтеся в сервіс Money24!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ