Курс канадського долара | Канадський долар до гривні в Києві

Купівля
21.5500
Продаж
22.2500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс канадського долара | Канадський долар до гривні в Києві

Обмін канадських доларів на гривні в Києві на сервісі Money24

Канада – один із самих популярних туристичних напрямків. Також багато українців воліють заробляти гроші там, а витрачати їх на батьківщині. Щоб розплачуватися сумою, що залишилася, після відпустки або заробітків на території України, потрібно знайти вигідний курс канадського долара до гривні.

Канадський долар – єдина офіційна валюта країни. Банк Канади контролює емісію грошової маси. Також він встановлює ціну CAD стосовно інших інвалют на щоденній основі.Канадський долар до гривні

Небагато історії канадських грошей

Коли Канада ще не була самостійною державою, у ході були самі різні гроші. В основному, використовувалися французькі та іспанські монети зі срібла. Залізний долар почали чеканити для Канади на початку 1670-х років у Франції, а потім в обороті були присутні реали з Іспанії. У першій чверті 19 століття країна перейшла на фунт стерлінгів.

На початку 1840-х років уряд ввів в обіг новий канадський долар і дорівняв його до золотого еквівалента Сполучених Штатів. Наприкінці 1850-х вийшов указ, де говорилося про те, що на рахунках гроші можуть зберігатися тільки в доларових купюрах або центах. У цей період деякі регіони країни все ще використовували інші грошові одиниці.

З початком 1870-х провінції більше не могли влаштовувати самодіяльність, тому що влада прийшла до рішення уніфікувати валюту. Грошова одиниця перестала бути прив’язана до золотого стандарту між Першою та Другою світовою війною.

За всю історію випускали багато серій паперових грошей. Кожна з них відрізнялася по дизайну:

 1. У першому випуску всі купюри були одного розміру і дизайну, незалежно від номіналу. На них був зображений член королівської родини або прем’єр-міністр;
 2. У наступній серії змінили картинку: на банкнотах красувався новий король Георг VI;
 3. У третій емісії купюри стали більші за розміром. На них зобразили портрет Єлизавети II і герб держави;
 4. Далі з’явилася серія з ландшафтними пейзажами Канади, а банкноти вперше стали різнобарвними;
 5. У наступному випуску на лицьовій стороні купюр красувалися політики, а на зворотної – птахи;
 6. Емісію на початку 2000-х присвятили історичній і культурній спадщині країни.

З 2011 року випускаються полімерні банкноти з найвищим ступенем захисту: голографічними знаками та прозорими вставками.

Від чого залежить курс канадського долара в Києві

Канадські гроші називають «сировинною валютою». Вони досить сильно прив’язані до вартості нафти. Але є й інші фактори, які впливають на ціну CAD:Обмін канадських доларів в Києві

 • інфляція;
 • ВВП;
 • економічні показники США;
 • рівень безробіття;
 • внутрішня політика Центрального банку.

Курс канадського долара встановлений, як плаваючий, але фахівці відносять його до стабільних грошових одиниць. На FOREX він входить у десятку самих популярних валют, по яких укладаються угоди.

Обмін канадських доларів у Києві

Послуги покупки та продажу CAD може запропонувати далеко не кожний обмінний пункт, або навіть банк. Звертаючись по допомогу до приватних осіб, велика ймовірність зіштовхнутися із шахраями. Щоб убезпечити себе від ризику, звертайтеся до сервісу Money24.

У співробітництві з нами ви одержите масу переваг:

 • зможете заощадити час: вартість популярних і рідких валют, а також крос-курси можна довідатися всього за пару клацань;
 • довідаєтеся актуальну інформацію: на сайті відображається динаміка росту та падіння канадського долара в Києві у вигляді графіків. З їхньою допомогою можна швидко оцінити реальну ситуацію на ринку;
 • здійснити угоду в будь-який момент: вам не буде потрібно бігати по місту в пошуках відкритого пункту обміну, адже ми працюємо 24/7!

Сервіс Money24 із самою вигідною пропозицією канадський долар до гривні завжди до ваших послуг!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ