Курс швейцарського франка | Курс франка Київ

Купівля
29.2500
Продаж
29.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс швейцарського франка | Курс франка Київ

Де обміняти швейцарський франк на гривні в Києві

Останнім часом все більшу популярність набирає така валютна пара, як франк – гривня. Це обумовлено рядом причин, зокрема тим, що на курс швейцарського франка не так сильно впливає світова криза, як на інші валюти.

Швейцарія є благонадійною державою з розвитий страховою та банківською структурою, а також тут високий рівень конфіденційності при роботі із клієнтами. Всі ці фактори створюють позитивні умови для залучення капіталів у періоди світового фінансового «шторму».Курс швейцарського франка

У підсумку масово скуповується валюта Швейцарії та, як результат, відбувається її подорожчання. І це безпосередньо впливає на курс франка до гривні.

Короткий історичний екскурс

У травні 1850 року швейцарський франк був випущений у побут і прирівняний до французького франка. Відповідно до домовленості Латинського союзу, у який входила Швейцарія, Франція, Бельгія та Італія, був встановлений єдиний курс обміну національних валют, у тому числі й курс франка, що відповідає 4,5 г срібла та 0,290322 г золота.

Незважаючи на те, що під час Першої світової війни інші союзники перестали дотримувати домовленостей, Швейцарія продовжувала дотримувати валютного курсу до 1936 року, поки не трапилася світова фінансова криза, у результаті чого відбулася девальвація CHF на 30%.

Прив’язка до золота була скасована в 2000 році, вона діє й на даний момент. Сьогодні валюта Швейцарії має нібито вільно змінний курс, однак, у значній мірі залежний від євро.

Значимість валюти Швейцарії

Істотним аспектом для економічного стану країни в цілому і її валюти зокрема є відомий нейтралітет Швейцарії. Вона, звичайно, погодить більшість дій із країнами Європейського союзу, але не бере участь у валютному блоці, тим самим зберігаючи незалежність.

CHF – це національна грошова одиниця, як Швейцарії, так і Ліхтенштейну. Вона дуже популярна серед інвесторів з різних країн, тому що являє собою відмінну податкову «гавань». Надійність франка диктується рядом валютних факторів:Курс франка до гривні

  • сталістю;
  • стабільністю;
  • альтернативністью.

Які аспекти впливають на курс CHF

Курс швейцарського франка залежить від ряду показників:

  • валового внутрішнього продукту;
  • темпів інфляції;
  • ступеня довіри до валюти, як на національному, так і світовому ринку;
  • попиту на фінансові послуги.

CHF більш стабільна та передбачувана валюта в порівнянні з доларом, євро або британським фунтом.

Курс швейцарського франка до гривні особливо цікавий інвесторам, кошти яких зберігаються в CHF. Встановлення курсу, насамперед залежить від котирувань USD/UAH і CHF/USD на:

  • Forex;
  • українському міжбанківському ринку.

У розрахунок обов’язково береться офіційний курс USD/CHF, що встановлюється Нацбанком Швейцарії.

Курс швейцарського франка в Києві і його рух зручно моніторити на сайті сервісу Money24. Графічна схема дозволяє стежити за його тенденцією та вивчати динаміку на різних хронологічних відрізках. Дані про курс CHF і аналіз його змін дозволяє трейдерам скласти об’єктивний прогноз зміни ціни та визначити оптимальний час покупки або продажі активу.

Як часто відбувається відновлення курсу CHF

Обмінний сервіс Money 24 оперативно реагує на зміни офіційного курсу валют, у тому числі, і курсу CHF/UAH. Нова інформація з’являється в нас на сайті відразу після оприлюднення рішення Національного Банку України.

Об’єктивна інформація на сайті Money24 дозволяє аналізувати фінансовий ринок і провадити вигідні операції.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ