Курс китайського юаню до гривні | Купити юані в Києві

Купівля
3.5500
Продаж
4.0500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс китайського юаню до гривні | Купити юані в Києві

Обмін юань на гривні в Києві на сервісі Money24

Якщо вам пощастило попрацювати або відпочити в Китаї – країні, що дуже швидко розвивається, після подорожі у вас напевно залишиться певна сума, що захочеться витратити вдома. Для цього обов’язково буде потрібно поміняти гроші. Обмінний курс юаню до гривні також актуальний для жителів Китаю, які вирішили провести час на території України.

У КНР діє всього одна офіційна грошова одиниця – китайський юань. Її емісією займається Народний Банк Китаю. Центробанк також повідомляє котирування CNY стосовно інших іноземних валют на щоденній основі. Довідатися курс юаню до гривні калькулятор допоможе швидко. Такою функцією особливо зручно користуватися при конвертації великих сум.
курс юаня до гривні

Цікаві факти з історії китайських грошей

Загальноприйнята назва «юань» використовується тільки в міжнародній практиці. Місцеві жителі використовують слово «женьміньбі», що переводиться як «народні гроші». Дану валюту часто перейменовували. Так, з 1940 до 1950 року існувало кілька назв. Її йменували банкнотою та квитком Народного банку КНР, а також просто «народним квитком».

Спочатку офіційними грошима були монетки Ляни та злитки – Ямби, що означають міру ваги. Їх чеканили з нікелю, алюмінію та срібла. Відома нам монетарна одиниця CNY з’явилася лише в 1889 році. За весь період існування вона була випущена в п’яти серіях, але сьогодні в побуті дозволяється використовувати тільки останні дві. На даний момент у КНР грошова маса представлена у вигляді банкнот і монет.

Сучасний дизайн паперових грошей має наступні особливості:

  1. На лицьовій стороні номінал вказується місцевою мовою та шрифтом Брайля. Зі зворотної сторони він вигравіруваний кількома мовами: іцзу, тибетському, монгольському та чжуанськом;
  2. На кожній купюрі зображений Мао Цзедун – відомий політик Китаю;
  3. Щоб захистити банкноти від підробок, на них наноситься голограма, прозоре вікно та рельєфний напис.

Курс китайського юаня до гривні

Які фактори впливають на котирування CNY

З моменту своєї появи вартість юаню була прив’язана до англійського фунта стерлінгів і гонконгському долару. Але із середини 1970-х і до сьогоднішнього дня його котирування визначається на основі валютного кошика щодня. До 2005 року вона сильно залежала від американського долара.
На ціну CNY впливає безліч показників. Зокрема, вона залежить від:

  • попиту та пропозиції на FOREX;
  • ВВП;
  • торговельних відносин із країнами-партнерами;
  • політики Народного банку Китаю та Федеральної резервної системи.

З кожним роком валюта КНР зміцнює. Вона займає лідируючу позицію по популярності в міжнародних торговельних угодах. На даний момент один китайський юань до гривні – це приблизно 4 UAH.

Де обміняти китайські юані в Києві

Не кожний банк або пункт обміну пропонує продаж і покупку CNY, а серед приватних осіб запросто можна наткнутися на шахраїв. Щоб убезпечити себе від ризику, варто звернутися до послуг Money24.
обміняти гривні на китайські юаніСпівпрацюючи з нами, ви зможете:

  • одержати актуальні дані: курс китайського юаню до гривні та інших валют представлений на графіках. Ви можете вибрати необхідний часовий інтервал, щоб простежити тенденцію росту або падіння вартості обраної грошової одиниці;
  • обміняти гроші в режимі 24/7: сервіс Money24 працює цілодобово. Вам не потрібно колесити по місту в пошуках відкритого обмінного пункту;
  • заощадити час: на сайті представлені котирування рідко використовуваних валют і крос-курси. Всього за кілька кликів ви одержите доступ до потрібної інформації.

Продати та купити юані в Києві можна по самих вигідних пропозиціях за допомогою сервісу Money24!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ