1

Курс обміну чеськой крони до гривні CZK / UAH у Києві

Купівля
1.3500
Продаж
1.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 0.9550 0.9750
GBP/USD 1.0600 1.1600
USD/PLN 4.8500 4.9900
EUR/PLN 4.7800 4.9300
Графік змін Курс обміну чеськой крони до гривні CZK / UAH у Києві

Купити чеську крону | Курс чеських крон до гривні

Чехія – один із самих популярних напрямків для українців. Одні відправляються туди вчитися або заробити, інші – відвідати історично важливі місця, подивитися визначної пам’ятки та насолодитися спокійним відпочинком. У кожному разі буде потрібно купити чеську крону, щоб розплачуватися на території країни.

Чеські крони є єдиною державною валютою Чехії. Чеський національний банк займається випуском грошової маси. Також він оголошує ціну місцевої грошової одиниці в співвідношенні з іншими інвалютами на щоденній основі.

І хоча країна входить до складу Євросоюзу, практично жоден ресторан або магазин не прийме до оплати євро. Навіть якщо вам повезе розплатитися інвалютою, її приймуть за невигідним курсом.
 Курс гривні до чеської крони

Небагато історії чеських грошей

Місцевою мовою «крона» означає «корона» – символ влади та королівських привілеїв. Валюту ввели в оборот на початку 1880-х років, і донині, вона вважається однією із самих древніх в історії.

Кожна купюра має унікальний дизайн:

 • на купюрі номіналом 100 зображений Карл IV і медальйон з гербом держави;
 • на банкноті в 200 крон намальований Ян Амос Коменський і руки, що переплітаються між собою, дитини та дорослого;
 • купюра з номіналом 500 відображає портрет Божени Немцової, а зі зворотної сторони красується жіноча особа із квітковим головним убором;
 • банкноти по 1000 CZK – самі ходові, і вони визнані одними з найкрасивіших по усьому світі. На них зображений Франтишек Палацький, державний герб і собор у готичному стилі;
 • на купюрах номіналом 2000 зобразили співачку Ему Дистинову та музу із древньої міфології Евтерпу;
 • п’ятитисячна банкнота вирізнилася лаконічним дизайном з портретом Томаша Масарика.

Центральний чеський банк також випускає монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20 і 50 крон. Вони створюються зі сплаву міді та нікелю, вуглеродистої сталі або біметалу.

Для нумізматів періодично випускаються ювілейні монети унікального виду. На них зображуються місцеві визначні пам’ятки: музеї, замки, мости, а також навчальні установи.

Від чого залежить курс CZK

Обміняти гривні на чеські крониКурс чеської крони – плаваючий. На нього впливають кілька основних факторів:

 1. ВВП.
 2. Рівень інфляції.
 3. Обсяг зовнішнього боргу.
 4. Одержання іноземної валюти від експортних операцій.
 5. Угоди по нерухомості.
 6. Приплив туристів.
 7. Попит та пропозиція на ринку FOREX.

Завдяки інвестиційному клімату та швидкому розвитку промислового сектора Чехії місцева грошова одиниця з кожним днем підсилює свої позиції в міжнародних торгах. На сьогоднішній день котирування CZK становить близько 1.20 стосовно UAH.

Обмін чеських крон у Києві

Купити чеську кронуПослуги покупки та продажу CZK може запропонувати далеко не кожний обмінний пункт. Багато банків також не поінформують вас про курс гривні до чеської крони. Звертаючись по допомогу до приватних осіб, велика ймовірність, укласти угоду із шахраями. Щоб убезпечити себе від ризику, звертайтеся до сервісу Money24.

Співпрацюйте з нами, щоб насолодитися масою переваг:

 • економією часу: вартість широко затребуваних і рідких валют, а також крос-курси можна довідатися всього за пару клацань. Курс чеської крони до гривні калькулятор дозволить довідатися будь-яку суму в еквіваленті інвалюти за кілька секунд;
 • наявністю достовірної інформації: на сайті відображається динаміка росту та падіння грошових одиниць у вигляді графіків. Вони дозволять швидко оцінити актуальне положення справ на ринку;
 • можливістю здійснити угоду в будь-який момент: вам не буде потрібно бігати по місту в пошуках відкритого пункту обміну, адже ми працюємо цілодобово.

Сервіс Money24, що пропонує самий вигідний курс чеських крон до гривні, завжди до ваших послуг.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ