Курс євро до гривні Київ | Купити євро в Києві

Купівля
32.4000
Продаж
32.5500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
32.4100
Продаж
32.5400
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс євро до гривні Київ | Купити євро в Києві

Актуальний курс євро в Києві і вигідний обмін в компанії Money 24

Якщо ви плануєте провести відпустку в європейських країнах або відвідати родичів, що проживають на території Іспанії, Німеччини, Італії, то головне питання, що вас повинно цікавити – курс євро в обмінниках Києва. Від цього залежить, скільки заощаджень вам доведеться витратити, щоб придбати достатню суму іноземної валюти.

Обмінюючи євро в гривні та навпаки, можна слідувати двом тактикам. Перша – обміняти гроші за актуальним курсом. Друга – спрогнозувати, коли ціна євро піде на спад, і потім купити євро в Києві на сервісі Money24.

Чому варто довідатися курс євро до гривні в Києві

Євро вважається однією з наймолодших валют світу. У загальному побуті вона з’явилася 1 вересня 1999 року. Тоді планувалося, що ця грошова одиниця поступово витисне зі світової валютної арени долар. Цього не відбулося, але натомість 19 країн Євросоюзу одержали стабільну валюту та символ матеріального статку, стабільності, процвітання.продать и купить евро Киев

Де купити євро в Києві

Якщо зберігати заощадження на «чорний день» в Україні прийнято в доларах, то подорожувати за кордон – з євро в кишені.

Особливий інтерес до курсу євро до гривні в Києві та в інших регіонах країни виникає в період відпусток – із квітня по жовтень. І, що примітно, незважаючи на масовий продаж євро, воно знижується в ціні на кілька пунктів.

Експерти говорять, що ця тенденція пов’язана зі збільшенням експорту чорних металів. Їх закуповують відомі будівельні холдинги Європи. За покупку вони розплачуються в євро, а виходить, що дефіцит цієї іноземної валюти зникає, і в Києві курс євро йде на спад.

Вже наприкінці травня курс євро в Києві, і в інших містах України, поступово знижується, і ви можете поступово закуповувати валюту по більш вигідній вартості. В цих цілях можна скористатися сервісом Money24, де представлений курс євро на сьогодні, що набагато краще, ніж на інших фінансових платформах.

Фактори, що впливають на курс євро в обмінниках Києва

Те, що курс євро в Києві змінюється в літній сезон – явище закономірне. Воно пов’язане з поставками чорних металів у європейські країни. Але є й інші причини, що роблять вплив на ріст або падіння вартості євро на світовому ринку. До них відносяться:Курс євро до гривні Київ

  • Політичні події: старт передвиборних кампаній, обрання нових глав держав, ключові зміни у виконавчих органах європейських країн має безпосередній вплив на економічну ситуацію в країні та на настрої громадян. Аналітики помітили, що новини, пов’язані з обранням резидента приводять до двох наслідків: масовим інвестиція в банківську систему, якщо переміг кандидат, що викликає довіру, і масштабне заморожування рахунків у випадку, якщо главою держави став «недруг»;
  • Військові конфлікти: ці події негативно впливають і на економіку країн, втягнених у конфлікт, і на поводження громадян. Як правило, спостерігається знецінювання валюти, оскільки випорожнюється скарбниця та золотовалютні запаси;
  • Стихійні лиха: урагани, землетруси, повені послабляють валюту. Причини, що й у попередніх випадках.

Курс євро в Києві – як простежити за змінами

Якщо немає новин ні про політичні колапси, ні про стихійні лиха, рекомендуємо скористатися ще одною підказкою – графік курсу євро, розміщеного на нашім сайті. Цей інструмент дозволить відстежити динаміку курсу євро в обмінниках Києва, у період із квітня 2015 року до сьогоднішнього дня.

Також у нас є калькулятор курсу євро в Києві, завдяки якому ви швидко розрахуєте, яка сума в гривнях необхідна для покупки 100, 200 або 300 євро.

Стежить за відновленнями на нашім сайті, і обмінюйте гривні на євро по самому вигідному курсі!

Вигідно купити євро в Києві можна в обмінниках нашого сервісу.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ