Курс фунта до гривні Київ | Фунт до гривні

Купівля
37.4000
Продаж
37.6500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс фунта до гривні Київ | Фунт до гривні

Де обміняти британські фунти на гривні в Києві

Якщо ви збираєтеся відвідати країни, де в побуті фунт стерлінгів, або почати співробітництво з іноземними партнерами, розраховуючи бюджет проектів у цій валюті, вам потрібно чітко знати курс фунта до гривні. Тільки так вам удасться оптимізувати видатки, і розраховувати наступні витрати.

Також довідатися цю інформацію необхідно перед поїздкою у Великобританію, щоб провести ділові зустрічі або познайомитися з культурними цінностями цієї країни.

Щоб грамотно сформувати кошторис проекту або бюджет поїздки, вам потрібно зрозуміти, які фактори впливають на ріст/падіння у валютній парі фунт-гривня, і вибрати найбільш підходящий період для проведення транзакції. Розглянемо це питання докладніше.
Курс фунта к гривне

Цінність англійського фунта

Ця валюта вважається однією із самих стабільних у світі, оскільки її ріст/падіння ретельно контролює Банк Англії. Його представники стежать, щоб ріст інфляції не перевищував 2%. Якщо намічається пряма погроза цьому показнику, то фінансова організація переходить до екстрених заходів – інвестиціям в економіку країни в стислий строк, щоб стабілізувати ситуацію.

В історії фунта стерлінга було лише кілька епізодів, коли інфляція досягла катастрофічної оцінки – 8%. Останнє потрясіння відбулося в 2008 році під час світової кризи.

Також на вартість британської валюти впливають деякі політичні ситуації. Наприклад, вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Зараз курс фунта стерлінга до гривні стабільний, і переконатися в цьому ви зможете, подивившись графіки валют, розміщені на сайті Money24.

Фактори, що впливають на вартість англійського фунта

Як і інші валюти, англійський фунт залежить від стану світової економіки, розміщення політичних сил і розвитку внутрішньої політики Великобританії.
Фунт к гривне

Якщо у світовій економіці намічається криза, то стримати падіння ціни стерлінга Англійський Банк не має сил, незважаючи на постійне інвестування в стабілізацію грошової одиниці.

Також не останню роль на вартість фунта оказує стан ринку праці, нерухомості, банківської сфери Британії. Чим вище показники в цих сегментах, тим стабільніше британська валюта.

Як правило, цю інформацію можна довідатися з відкритих інформаційних джерел або оглядів, складених фінансовими аналітиками. Перед тим, як скласти прогноз, вони ретельно вивчають і аналізують всі фактори (політичні, економічні), і на їхній основі готовлять докладне ревью. Вивчивши його, ви будете чітко розуміти, чого очікувати від фунта стерлінга найближчим часом.

Якщо ви не маєте часу стежити за новинами у світовій економіці та політиці, переглядайте графік росту грошової одиниці Британії та курс англійського фунта до гривні на сайті Money24.

Курс фунта стерлінга до гривні в Києві

Сервіс Money24 пропонує купити фунти в Києві по кращому тарифі. І все, що вам потрібно для проведення транзакціїї, це оформити заявку на нашім сайті.

Довідатися актуальний курс фунта в Києві та в інших регіонах країни, ви можете на нашім сайті в будь-який зручний час – інформація на ресурсі оновлюється постійно, щоб ви отримували точні дані за пару кликів.

Також на ресурсі ви можете скористатися онлайн-калькулятором, і довідатися точну суму обміну фунтів на гривні та навпаки. Вам потрібно ввести суму, яку вам потрібно одержати у фунтах, і довідатися, скільки гривень вам потрібно підготувати.

Скористайтеся сервісом Money24, щоб обміняти фунт стерлінгів на гривні за вигідним курсом!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ