Гонконгський долар до гривні | Гонконгський долар курс у Києві

Купівля
2.8000
Продаж
3.4900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Гонконгський долар до гривні | Гонконгський долар курс у Києві

Актуальний курс гонконгського долара до гривні в Києві

Гонконг – це держава в державі. Територіально він перебуває окремо від Китайської Народної Республіки, але фактично належить їй. Однак уряд надає країні незалежність, тому існує окрема внутрішня грошова одиниця – гонконгський долар. Незважаючи на неможливість використання HKD як резервну валюту, вона користується популярністю в сфері укладання торговельних угод в Азії та займає восьму позицію в рейтингу активно торгуємих валют на міжнародному ринку.

Фактори, що впливають на гонконгський долар і його курс

Економічне становище Гонконгу – один з важливих факторів впливу на курс гонконгський долар до гривні. Варто аналізувати наступні показники для аналізу валютних коливань:Гонконгський долар курс у Києві

  • приріст ВВП і ВВП на душу населення;
  • темпи інфляції;
  • співвідношення зайнятого і безробітного населення;
  • ситуація на ринку послуг (85% держбюджету становлять продажі від фінансових, туристичних і готельних послуг);
  • індекс ділової активності;
  • державний борг;
  • сальдо торговельного і платіжного балансу.

Також курс валют гонконгський долар залежить від монетарної політики, що веде Валютне керування Гонконгу. Це аналог Центрального банку, що намагається підтримувати стабільну вартість національної грошової одиниці. Як правило, Валютне керування не дотримується твердої грошово-кредитної політики, тому що валюта Гонконгу прив’язана до американського долара. Це значить, що коливання курсу відбуваються вкрай рідко. Однак через таке підкріплення в країні можуть випускати в оборот тільки таку кількість банкнот, що є в банків-емітентів у доларах США.

Сьогодні за 100 гонконгських доларів потрібно заплатити 311 гривень. Щоб довідатися актуальний курс і розрахувати суму, необхідну для обміну, рекомендуємо скористатися калькулятором на сайті Money 24 Київ.обміняти гонконгський долар в Києві

Особливості HKD і специфіка трейдингу

В останні роки відзначається тенденція виводу китайського юаню на міжнародну арену. Якщо раніше вільно торгувати валютою було неможливо, зараз вже існують офшорні накопичення, і на FOREX юань бере активну участь. Фінансові експерти стверджують, що Китайська Народна Республіка незабаром послабить контроль над юанем, і валюта стане третьою світовою грошовою одиницею, поряд з євро і доларом США. Тоді долар гонконгський повністю виведуть із обігу.

Тому що грошова одиниця Гонконгу прямо пов’язана з вартістю американського долара, коливання на графіку відбуваються дуже рідко. Із цієї причини валюта вважається привабливої для заробітку винятково для великих гравців міжнародного ринку, наприклад, банків і корпорацій. Їхня потужна техніка здатна вловлювати стрибки курсу і заробляти на них. Звичайним трейдерам це не під силу, тому грошова одиниця частіше застосовується для укладання комерційних угод.

Для спекулянтів існує один вигідний варіант торгівлі гонконгським доларом. Він пов’язаний з низькими базовими процентними ставками в державі. Трейдери беруть позики у валюті Гонконгу за низькою ціною тв використовують їх для покупки високоприбуткових боргових інструментів в інших азіатських країнах.

Вигідно обміняти гонконгський долар в Money 24 Київ

Щоб обміняти гонконгський долар до гривні в Києві, доведеться потрудиться, тому що більшість банків і обмінників не працюють із даною валютою. Але в їхнє число не входить компанія Money 24. Ми пропонуємо:Гонконгський долар до гривні

  1. Конвертацію по вигідній ставці, зафіксованої онлайн на півгодини до закінчення операції обміну;
  2. Вивчення аналітики та динаміки HKD/UAH на графіку;
  3. Організацію фінансових перказів у будь-яку частину світу.

Курс гонконгського долара в компанії Money 24 Київ вигідніший, ніж закордоном. Тому перед подорожжю заглядайте до нас в обмінний пункт.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ