Курс шекеля до гривні в Києві | Курс гривні до шекелю

Купівля
7.8500
Продаж
8.2500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс шекеля до гривні в Києві | Курс гривні до шекелю

Де можна обміняти шекелі на гривні в Києві

Сьогодні Ізраїль став одним із самих популярних напрямків для туристів. Багато жителів України також вибирають цю країну для роботи. Вона дуже швидко розвивається, дозволяючи істотно поповнити сімейний бюджет. Але по поверненню додому вам напевно захочеться витратити накопичену суму або те, що залишилося після відпустки. Для цього буде потрібно замінити грошову одиницю Ізраїлю національною. Саме тому обмін шекель гривня зараз дуже актуальний.
Курс шекеля до гривні
Єдина офіційна валюта Ізраїлю – новий шекель. На території країни можна розплачуватися тільки ним. Випуском валюти та щоденним оголошенням офіційного курсу займається Банк Ізраїлю.

Небагато історії ізраїльського шекелю

Назва валюти «шекель» прийшло з давньоєврейської мови, що в перекладі означає «зважувати». Сучасну грошову одиницю Ізраїлю стали так називати тому, що в колишні часи нею вимірювали вагу золота та срібла. Перші історичні записи про неї з’явилися ще задовго до нашої ери.

Із часом зовнішній вигляд грошей часто змінювався. Кожна серія відрізнялася особливою довжиною та шириною банкнот. На них були зображені:

  • ландшафти місцевих земель і абстрактні малюнки;
  • археологічні знахідки і євреї різних верств суспільства;
  • політичні лідери, видатні діячі науки та мистецтва.

Сучасні паперові гроші прикрашали портрети відомих політиків родом з пострадянського простору, а потім було ухвалене рішення змінити дизайн. Так на банкнотах з’явилися зображення знаменитих поетів. Для захисту від підробок купюри вирішили зробити полімерними, з опуклими знаками. Така технологія виготовлення підвищила їхню зносостійкість.

Протягом сторіч мінявся не тільки дизайн, але й назва грошової одиниці. Багато років офіційною валютою була ліра, і тільки в 20 столітті уряд вирішив повернутися до шекелю. В 1980-х роках у країні почалася гіперінфляція, тому купюри довелося випустити заново. Якщо раніше вони були по 1, 5, 10 або 50 ILS, наприкінці 1985 року з’явилися гроші номіналом від 500 до 10000.

У середині 1990-х економічна ситуація стабілізувалася. Влада прийняла рішення про емісію нового шекеля, «відрізавши» у старого кілька нулів. Він випускається у вигляді:

  • монет;
  • банкнот.

обмін шекеля на гривні

Від чого залежить курс ILS

Ізраїльський шекель – стабільна грошова одиниця вільної конвертації. На сьогоднішній день за 1 ILS можна одержати близько 7 UAH. За останні місяці курс шекеля до гривні небагато знизився. Існує два основних фактори, які впливають на вартість ILS:

  • попит та пропозиція на міжнародному валютному ринку;
  • рівень інфляції.

Ізраїльський шекель входить у ТОП-20 світових валют. По ньому часто укладаються ф’ючерсні контракти. Більша частина торгів відбувається на Чиказькій біржі.

Обмін ізраїльських шекелей у Києві

Ізраїльський ILS можна продати або купити далеко не в кожному банку та пункті обміну. Вам також навряд чи захочеться ризикувати, укладаючи угоду із приватними особами. Щоб не наткнутися на підробку, рекомендуємо звернутися до сервісу Money24.

Конвертуючи валюту в нас, ви зможете:

  • заощадити час: на нашім сайті представлені котирування рідких валютних одиниць і крос-курси. Потрібну інформацію вийде знайти всього за пару кликів;
  • довідатися достовірну інформацію: графіки, які відображають ріст або падіння курсу за певний проміжок часу, дозволять оцінити реальну ситуацію на ринку;
  • здійснити угоду в будь-який момент: Money24 працює цілодобово. Більше не потрібно витрачати час у пошуках відкритого обмінного пункту.

У нас ви також зможете довідатися актуальний курс гривні до шекелю, якщо плануєте поїздку в Ізраїль. Самі вигідні пропозиції по конвертації валют шукайте на сервісі Money24!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ