Курс гривні до злотого | Курс злотого в Києві

Купівля
7.0200
Продаж
7.1500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.0400
Продаж
7.1400
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс гривні до злотого | Курс злотого в Києві

Обмін злотих на гривні в Києві на сервісі Money24

Сьогодні все більше українців вибирають роботу в Польщі, однак жити та витрачати зароблені кошти все-таки воліють вдома. Найчастіше заробітна плата в Польщі виплачується в злотих, а щоб їх витратити на батьківщині, варто міняти на національну валюту. Тому валютна пара: злотий-гривня набирає все більшу популярність.

На даний момент злотий – це єдина офіційна валюта, що є в обігу на території Республіки Польщі. Емітентом польської валюти є Нацбанк Польщі, він щодня формує офіційний державний курс польського злотого.

З історії польської валюти

Назва грошової одиниці характеризувала її, як золоту монету і була «народною» назвою золотого дуката, що чеканився з 14 століття на території Польщі. Офіційно польський дукат став називатися злотим до кінця 15 сторіччя.Курс гривні до злотого в Києві

Польська валюта пережила безліч видозмін:

 • у зовнішньому вигляді;
 • у способах виготовлення.

Гроші виготовляли з різних матеріалів:

 • золота;
 • срібла;
 • паперу.

Сьогодні в обороті країни перебувають банкноти, які були затверджені після деномінації 1995 року.

Зараз Нацбанк Республіки Польщі випускає в обіг паперові банкноти різного номіналу: мінімальною є купюра 10 злотих, максимальна – 200. Одночасно з ними викарбувані та перебувають в обороті монети різного номіналу.

Постійний рівень росту польської економіки, а також досить низька інфляція в країні сприяє підвищенню популярності злотого в польських трейдерів.

Що впливає на курс PLN

На сьогоднішній день курс польського злотого слабко підданий коливанням, тому що він прив’язаний до курсу євро. І якщо ви хочете поміняти європейську валюту на польські купюри, то в обмінному пункті вам дадуть за 1 євро 4,2 злотих, а при обміні доларів США ви одержите за 1 USD приблизно 3,65 PLN.

В Україні курс злотий гривня з лютого 2018 року поступово падає, зміцнюючи національну валюту. За останні місяці він коливається в районі 7 грн. Простежити за всіма коливаннями польської валюти ви можете на сайті Money24.Обмін злотих на гривні в Києві

Курс залежить від декількох факторів, зокрема від:

 • ВВП;
 • інфляції;
 • промислового виробництва;
 • економічних зв’язків з Євросоюзом;
 • стану ринку праці;
 • рівень ринку нерухомості та ін.

Також у нас на сайті можна довідатися актуальний курс гривні до злотого. Для зручності аналізу, динаміка його зміни представлена графіком у різних тимчасових інтервалах.

Курс злотого в Києві цікавить не тільки інвесторів, що зберігають свої заощадження в польській валюті, але й громадян України, які збираються на роботу в Польщу або приїхали на батьківщину із заробленими злотими. Їм також часто цікавляться особи, що виїжджають за кордон.

Розрахунок офіційного курсу PLN до UAH визначається, з огляду на котирування даних валют стосовно USD на FOREX і на внутрішніх міжбанківських ринках. Курс валют в обов’язковому порядку враховує встановлюване Національним банком Польщі співвідношення долара до злотого. Курс польського злотого до української гривні обчислюється як еквівалент 1 PLN до 1 UAH.

Де купити польські злоті в Києві

Поміняти злоті в Україні можна не у всіх банках і обмінних пунктах. А якщо обмінювати валюту в приватних осіб, то є велика ймовірність потрапити на шахраїв. Щоб уникнути ризику, заощадити час і вигідно поміняти валюту, звертайтеся в Money24.Курс гривня до злотий Київ

Співробітництво з нами дозволить вам оцінити наші переваги:

 • вигідний курс гривня злотий;
 • безпечний обмін;
 • надання послуг 24 години;
 • програма лояльності для постійних клієнтів.

Якщо вам потрібний вигідний курс злотого в обмінниках Києва, наш сервіс до ваших послуг!

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ