Курс обміну шведська крона SEK / UAH гривня у Києві на сьогодні

Купівля
2.8500
Продаж
3.2000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну шведська крона SEK / UAH гривня у Києві на сьогодні

Обмін шведських крон | курс гривні до шведської крони

Із встановленням безвізового режиму для українців Швеція стала досить популярним напрямком. Туристів залучають цікаві музеї, архітектура, захопливі пейзажі та визначні пам’ятки, а мігрантів – можливість добре заробити. Але по приїзду назад вам обов’язково потрібно довідатися курс шведська крона гривня, щоб витратити суму, що накопичилась, на батьківщині.

У країні зараз визнана тільки одна офіційна валюта – шведські крони. Уряд дозволяє користуватися євро як коштами платежу, але в найближчі роки не збирається міняти офіційну валюту. Риксбанк займається емісією грошей. Щоденне оголошення вартості місцевої грошової одиниці стосовно інвалют також входить в обов’язок Центрального Банку.
Курс гривны к шведской кроне

Цікаві факти з історії шведської крони

До 1873 року на «Землі Вікінгів» основною грошовою одиницею був риксдалер. Проведення реформи та впровадження крони було націлено на стимулювання економічного розвитку країни. У цей період утворився валютний союз Швеції та Данії. Вони прив’язали вартість місцевих грошей до еквівалента в золоті, але кожна з держав залишилася незалежною у сфері емісії грошової маси. Через три роки в союз вступила Норвегія, тому до кінця 1910-х у Швеції можна було розплачуватися банкнотами і монетами всіх трьох країн.

З початком Першої світової війни союз фактично припинив існувати. Держави відмовилися від фіксованого котирування до золота, тому їхня вартість стала істотно відрізнятися.

Після цього грошова маса була зафіксована до американського долара та фунта стерлінгів. З 1940-х до 1970-х її котирування визначалася винятково доларом США, що був підкріплений золотом. З кінця 70-х Центральний Банк визначав курс, базуючись на валютному кошику основних партнерів країни по торгівлі, а на початку 90-х його прив’язали до ЕКЮ – умовної одиниці розрахунків для членів Європейського співтовариства.

Які фактори впливають на котирування SEK

Курс крони шведської визначається як вільно конвертований. Він установлюється під час торгів на FOREX, маючи пряму залежність від попиту та пропозиції. Також вартість грошей Швеції визначають наступні показники:
Курс шведская крона гривна

  • суверенний рейтинг країни;
  • економічна та політична ситуація в ЄС;
  • макроекономічні індикатори Прибалтійських держав.

Сьогодні курси валют шведська крона стосовно гривні досить стабільна. Ціна покупки або продажу складе близько 3 UAH. SEK включений у міжнародну систему розрахунків для членів МВФ. Він має досить сильну позицію на світовому ринку та постійно зміцнює стосовно американського долара.

Де обміняти шведські крони в Києві

Далеко не кожний обмінний пункт або банк здатний запропонувати послуги покупки та продажу SEK. Укладаючи угоду із приватними особами, ви ризикуєте потрапити на несумлінну підробку. Самий безпечний і вигідний обмін пропонує сервіс Money24.

Обмін шведських крон

У співробітництві з нами ви зможете:

  1. Обміняти потрібну суму в будь-який момент: ми відкриті 24/7. Більше немає потреби їздити по місту в пошуках працюючого пункту обміну.
  2. Заощадити час: на нашім сайті представлений крос-курси та котирування рідко використовуваних інвалют, а конвертер валют шведська крона дозволить довідатися ціну грошової одиниці всього за кілька секунд.
  3. Довідатися актуальну інформацію: докладні графіки динаміки росту і падіння вартості валютної одиниці дозволяють оцінити реальну ситуацію на ринку. Для зручності ви самі можете вибрати проміжок часу для аналізу.

Якщо ви шукайте найпривабливіший курс гривні до шведської крони, звертайтеся до послуг Money24.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ