Курс обміну HUF / UAH у Києві

Купівля
0.0850
Продаж
0.0920
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1880 1.1950
GBP/USD 1.3730 1.3800
USD/RUB 72.2200 74.7500
EUR/RUB 86.5700 89.1600
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6000
Графік змін Курс обміну HUF / UAH у Києві

Угорський форинт | Курс угорського форинта до гривні

Мандрівникам, підприємцям, інвесторам і трейдерам необхідно відслідковувати курс угорського форинта, якщо кінцевим місцем призначення є Угорщина. У країні не приймають до оплати інші валюти, тому варто заздалегідь розрахувати та обміняти потрібну суму. Сьогодні ми розповімо вам про всі особливості валютної пари HUF/UAH.
угорський форинт

Цікаві факти з історії угорських грошей

В 1946 році угорські форинти вперше були введені в обіг. Рішення про емісію нової грошової одиниці було прийнято через те, що попередня валюта (пенге) піддалася інфляції та девальвації. Це відбулося після серйозного економічного занепаду економіки – наслідку Другої світової війни.

Наприкінці 2015 року угорський форинт включили до списку вільно конвертованих грошових одиниць. Валюту дозволено використовувати для здійснення платежів по міжнародній системі CLS.

Емісією банкнот займається Національний банк Угорщини. Він випускає купюри номіналом у п’ять сотень із портретом князя Трансільванії. На тисячній банкноті зображений король Матьяш I, на двохтисячної – принц Габор Бетлен. Купюри вартістю в п’ять, десять і двадцять тисяч також прикрашені величними історичними фігурами. Центральний банк також щодня оголошує курс угорського форинта до гривні та інших інвалют. Ще в обороті присутні монети, дизайн і випуск яких перебуває в компетенції монетного двору в Будапешті.

Які фактори впливають на котирування HUF/UAH

Політичні зв’язки України та Угорщини з іншими країнами істотно впливають на курс гривні до угорського форинта. При укладанні міжнародних угод і договорів котирування зміцнює. Якщо ж відбувається розриви зв’язків або відношення стають напруженими, співвідношення слабшає в ціні.
курс венгерского форинта
Також курс валюти – угорського форинта до гривні залежить від економічних показників обох країн, зокрема:

  • ВВП;
  • рівня безробіття;
  • інфляції;
  • торговельного балансу;
  • обсягів роздрібних продажів;
  • державного боргу.

Не менш важливим фактором впливу на курс угорський форинт до гривні є дії Центральних банків, спрямовані на стабілізацію місцевих валют. Для цього використовують різні види інтервенції та інші інструменти грошово-кредитної політики. Також співвідношення форинт-гривня росте або падає залежно від динаміки американського долара і євро.

Найбільш вагомої тридцятимільйонної угорської економіки є експорт товарів промислового виробництва, завдяки чому країні довгий час вдавалося підтримувати стабільний курс валюти – угорського форинта. Однак після світової кризи 2009 року HUF переживає занепад, і дотепер не може повернутися до колишньої позиції.

Вигідний обмін форинт-гривня на сервісі Money 24 у Києві

Поміняти угорський форинт на гривні буває проблематично, тому що обидві грошові одиниці не високоліквідні. До приватних осіб звертатися ризиковано, адже можна наткнутися на шахраїв. Сервіс Money 24 у Києві пропонує безпечний і вигідний обмін.

У співпраці з нами ви одержуєте масу переваг:

  1. Користуєтеся мультифункціональним сайтом: розраховуйте актуальний курс угорського форинта на калькуляторі за лічені секунди;
  2. Заощаджуєте час: обмінюйте валюту в кожному з пунктів Money 24 у Києві. Вони розташовані в різних частинах міста та працюють без вихідних;
  3. Вивчаєте достовірні дані: переглядайте динаміку на курс угорського форинта до інвалют на графіках, щоб оцінити ринкову ситуацію і зробити прогнози.

Найпривабливіший курс угорських форинтів до гривні та спеціальні умови співробітництва для постійних клієнтів ви знайдете на сервісі Money 24 у Києві.

Послуги від Money 24/7

У сферу послуг нашої компанії входить допомога в реалізації операцій в сегменті валютного ринку, а також кольорових металів. На всі питання, що стосуються даного напрямку, наші менеджери готові відповісти максимально детально і доступно.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Метро Площа Льва Толстого

Пн-Пт 09:00 - 20:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд - вихiдний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ